Autori Tema: E Rendesishme! CHATI Nastradini.com dhe ParajsaChat.com  (Lexuar 4331 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Nastradini

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2998
 • Popullariteti: 88
  • Komuniteti Nastradini.com
E Rendesishme! CHATI Nastradini.com dhe ParajsaChat.com
« Me: Tetor 06, 2007, 04:01:24 PD »
Pershendetje te dashur anetare,
Do te kerkonim nje ndihme te vogel nga ju. Nese shpesh ju ndodh te hyni ne Chat, mund te hyni ne Chatin me te madh Shqiptar nepermjet: www.Nastradini.com dhe www.ParajsaChat.com ! Jemi lidhur ne Albnetwork qe sot , serveri i pare Shqiptar. Per ata qe hyjne me mIRC mund te hyn nepermjet /server irc.bisedo.net .

Nese do te lajmeronit edhe shoket dhe shoqet tuaja, per Nastradini Chat do te na benit nje nder te madh.
Ju faleminderit per durimin.
Kalofshi caste te kendshme.
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 08, 2008, 11:30:55 PD nga LuXor »

Jashtë Linjë dafina

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
E Rendesishme! CHATI Nastradini.com dhe ParajsaChat.com
« Pergjigju #1 Me: Janar 22, 2008, 01:56:59 PD »
Pershendetje te dashur anetare,
Do te kerkonim nje ndihme te vogel nga ju. Nese shpesh ju ndodh te hyni ne Chat, mund te hyni ne Chatin me te madh Shqiptar nepermjet: www.Nastradini.com dhe www.ParajsaChat.com ! Jemi lidhur ne Albnetwork qe sot , serveri i pare Shqiptar. Per ata qe hyjne me mIRC mund te hyn nepermjet /server irc.bisedo.net .

Nese do te lajmeronit edhe shoket dhe shoqet tuaja, per Nastradini Chat do te na benit nje nder te madh.
Ju faleminderit per durimin.
Kalofshi ?aste te kendshme.


Jashtë Linjë Fierakja_Rome

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 78
 • Popullariteti: -1
E Rendesishme! CHATI Nastradini.com dhe ParajsaChat.com
« Pergjigju #2 Me: Prill 10, 2008, 01:54:22 PD »
Mua nuk me hapet. Me del nje kryq ???

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
E Rendesishme! CHATI Nastradini.com dhe ParajsaChat.com
« Pergjigju #3 Me: Prill 14, 2008, 01:10:02 PD »
Ajo ndodh pasi nuk ke te instaluar Java ne Pc.
Ne fund te faqes se chatiti, ke nje link ku te thote " Kliko ketu per te shkarkuar Java " .
Pasi ke bere klik dhe e ke shkarkuar bej Install.

Mjafton ti besh refresh edhe chati do te hapet.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë Fierakja_Rome

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 78
 • Popullariteti: -1
E Rendesishme! CHATI Nastradini.com dhe ParajsaChat.com
« Pergjigju #4 Me: Prill 16, 2008, 01:21:28 PD »
Ajo ndodh pasi nuk ke te instaluar Java ne Pc.
Ne fund te faqes se chatiti, ke nje link ku te thote " Kliko ketu per te shkarkuar Java " .
Pasi ke bere klik dhe e ke shkarkuar bej Install.

Mjafton ti besh refresh edhe chati do te hapet.

Faleminderit per shpejgimin luxor do ta provoj neser sepse tani eshte shume vone.  :-*

Jashtë Linjë Fierakja_Rome

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 78
 • Popullariteti: -1
E Rendesishme! CHATI Nastradini.com dhe ParajsaChat.com
« Pergjigju #5 Me: Prill 19, 2008, 03:01:51 PD »
e provova dhe hyra dje. flm per ndihmen  :-*

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
E Rendesishme! CHATI Nastradini.com dhe ParajsaChat.com
« Pergjigju #6 Me: Nëntor 02, 2008, 04:19:00 MD »
Faqja e Chatit ka patur disa probleme keto 2 ditet e fundit por tani eshte c'do gje ne rregull sapo e sistemova.
Nese ka akoma probleme me shkruani ketu ose ne privat.  ;)

www.nastradini.com/chat/  -   www.parajsachat.com/chat
« Redaktimi i Fundit: Nëntor 08, 2008, 11:31:34 PD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë The_AnSwEr

 • Korcar
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 41
 • Popullariteti: -1
 • Idealist
  • ParajsaChat
E Rendesishme! CHATI Nastradini.com dhe ParajsaChat.com
« Pergjigju #7 Me: Nëntor 07, 2008, 08:38:52 MD »
cdo gje eshte ne rregull me chatin
Dashuria dhe urrejtja nuk jane te verbera, por jane verbuar nga zjarri qe mbajne ne vetvete.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
E Rendesishme! CHATI Nastradini.com dhe ParajsaChat.com
« Pergjigju #8 Me: Nëntor 08, 2008, 11:47:19 PD »
ehhhhhhhhhh chati........e kemi len per forumin......


Mire ja ke bere ti  :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë sweetness

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 944
 • Popullariteti: 1
E Rendesishme! CHATI Nastradini.com dhe ParajsaChat.com
« Pergjigju #9 Me: Nëntor 09, 2008, 05:00:34 MD »
Faqja e Chatit ka patur disa probleme keto 2 ditet e fundit por tani eshte c'do gje ne rregull sapo e sistemova.
Nese ka akoma probleme me shkruani ketu ose ne privat.  ;)

Do ta shfrytzoj rastin gjoja per chat-in edhe do te dergoj  mesazh ne privat  :D

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
E Rendesishme! CHATI Nastradini.com dhe ParajsaChat.com
« Pergjigju #10 Me: Nëntor 10, 2008, 10:53:04 PD »
Faqja e Chatit ka patur disa probleme keto 2 ditet e fundit por tani eshte c'do gje ne rregull sapo e sistemova.
Nese ka akoma probleme me shkruani ketu ose ne privat.  ;)

Do ta shfrytzoj rastin gjoja per chat-in edhe do te dergoj  mesazh ne privat  :D

Shfrytezoje  :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.