Autori Tema: BANE te vendosur per abuzime.  (Lexuar 15504 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
BANE te vendosur per abuzime.
« Pergjigju #45 Me: Dhjetor 27, 2010, 05:42:57 MD »
Smart Silence ne ban permanent!

Ishte Ghosti, te cilit ju dha nje mundesi te qendronte normalisht ne forum, por vazhdoi serish me sjelljen e tij, arsyeja per te cilen mori ban heren e pare...

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
BANE te vendosur per abuzime.
« Pergjigju #46 Me: Janar 11, 2011, 10:41:23 MD »
Chick ne ban permanent..perseri ghosti qe nuk lodhet
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
BANE te vendosur per abuzime.
« Pergjigju #47 Me: Prill 28, 2011, 10:16:50 MD »
Alberti mori BAN per reklama ne privat.

p.s Nese nuk e keni bezdi na lajmeroni ndonjehere :)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
BANE te vendosur per abuzime.
« Pergjigju #48 Me: Prill 09, 2012, 10:25:36 MD »
Nje jave ban per fjalor ofendues ndaj xhoni_bravo!

Nje jave ban per ♥♥Dark_EyEs♥♥ per provokim te debatit me xhonin!

Ps: dhe 5 vete me qene ne forum ju vetem te shaheni dhe te provokoni njeri tjetrin dini. :@