Autori Tema: BANE te vendosur per abuzime.  (Lexuar 15395 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
BANE te vendosur per abuzime.
« Me: Nëntor 20, 2008, 04:47:33 MD »
Tani^Fr ke mare ban ne postime dhe nuk mund te postosh me.

Te keshilloj tu hedhesh nje sy rregullave:

1) Ky nuk eshte forum porno
2) Ketu shkruhet shqip.
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 12, 2008, 07:27:42 MD nga LuXor »
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
BAN Tani^Fr
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 20, 2008, 04:48:34 MD »
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  bravoooo yllo  :-*
ja hoqa dhe une nje  >:( >:( >:( >:(
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
BAN Tani^Fr
« Pergjigju #2 Me: Nëntor 20, 2008, 04:48:49 MD »
shyqyr o yll luxor ne na e boni forumin....porno ai maskarai.....

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
BAN Tani^Fr
« Pergjigju #3 Me: Nëntor 20, 2008, 04:50:03 MD »
Kan shkalluar fare shqiptaret  :D.

Mbaj per vete ato linke porno apo faqesh gay, i ke gjera personale.

Ky eshte forum shoqeror Tani.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
BAN Tani^Fr
« Pergjigju #4 Me: Nëntor 20, 2008, 04:50:23 MD »
Tani^Fr ke mare ban ne postime dhe nuk mund te postosh me.

Te keshilloj tu hedhesh nje sy rregullave:

1) Ky nuk eshte forum porno
2) Ketu shkruhet shqip.
NJISH E KEMI KETE LUXORIN
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
BAN Tani^Fr
« Pergjigju #5 Me: Nëntor 20, 2008, 04:51:17 MD »
jo kane shkallu po ju ka ik truni fare..... >:( >:( puuupuupuuupuppu turpi modh....

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
BAN Tani^Fr
« Pergjigju #6 Me: Nëntor 20, 2008, 04:52:33 MD »
ca ishte ky monster rob kshu mo..... na llashi! >:( >:( >:( yyyttt....
faraway, so close!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
BAN Tani^Fr
« Pergjigju #7 Me: Nëntor 20, 2008, 04:52:52 MD »
Anisa me duket se e eksitove ti me keto avaret qe me ndryshon 2 here ne dite si breket  :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
BAN Tani^Fr
« Pergjigju #8 Me: Nëntor 20, 2008, 04:53:49 MD »
Anisa me duket se e eksitove ti me keto avaret qe me ndryshon 2 here ne dite si breket  :P
ahhhhahahahhhhahah...sa kam qesh.....mire e the ti pikes i re.....

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
BAN Tani^Fr
« Pergjigju #9 Me: Nëntor 20, 2008, 04:54:05 MD »
Anisa me duket se e eksitove ti me keto avaret qe me ndryshon 2 here ne dite si breket  :P
:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
BAN Tani^Fr
« Pergjigju #10 Me: Nëntor 20, 2008, 04:56:36 MD »
Anisa me duket se e eksitove ti me keto avaret qe me ndryshon 2 here ne dite si breket  :P
ahhhhahahahhhhahah...sa kam qesh.....mire e the ti pikes i re.....
HE RI DREQ SE NUK KAM FAJ UNE.... :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
BAN Tani^Fr
« Pergjigju #11 Me: Nëntor 20, 2008, 04:57:51 MD »
anisa po ta mendosh mire............ ti edhe mund tkesh nai cik faj................ po pak fare............... paaaak................ nuk duket jo............... nuk bie shume ne sy......... ;D ;D ;D
faraway, so close!

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
BAN Tani^Fr
« Pergjigju #12 Me: Nëntor 20, 2008, 04:58:23 MD »
Anisa me duket se e eksitove ti me keto avaret qe me ndryshon 2 here ne dite si breket  :P
ahhhhahahahhhhahah...sa kam qesh.....mire e the ti pikes i re.....
HE RI DREQ SE NUK KAM FAJ UNE.... :'( :'( :'( :'( :'( :'(
e di mi e di....po ai i shkreti me duket ka pasur nevoje per sex.... :P

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
BANE te vendosur per abuzime.
« Pergjigju #13 Me: Nëntor 20, 2008, 05:05:35 MD »
Anisa me duket se e eksitove ti me keto avaret qe me ndryshon 2 here ne dite si breket  :P
ahhhhahahahhhhahah...sa kam qesh.....mire e the ti pikes i re.....
HE RI DREQ SE NUK KAM FAJ UNE.... :'( :'( :'( :'( :'( :'(
e di mi e di....po ai i shkreti me duket ka pasur nevoje per sex.... :P
I SHKRETI ... ;)
« Redaktimi i Fundit: Dhjetor 12, 2008, 07:27:55 MD nga LuXor »
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
BANE te vendosur per abuzime.
« Pergjigju #14 Me: Shkurt 17, 2009, 04:41:18 MD »
U shtua ne BAN 1 javor edhe MESNATA ose midnight. Sharje dhe ofendime ndaj anetareve ne shume tema te ndryshme... Nuk jemi edukator kopshti ketu qe ta kalojme kohen duke fshire postimet me sharje te mesnates.

Pas nje jave do ti lirohet emri, nese do te vazhdoj perseri atehere do te vihet ne BAN perfundimtar.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.