Autori Tema: 10.000 Anetare.  (Lexuar 7194 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
10.000 Anetare.
« Pergjigju #15 Me: Shkurt 04, 2009, 07:22:52 MD »
Te pushoj?
ehe  [cool1] po jo prej karrameles
nejse ti ishe shpetimtari
piva nje redbull ... :)
do noi gjo si shperblim  [tongue3]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
10.000 Anetare.
« Pergjigju #16 Me: Shkurt 04, 2009, 07:27:42 MD »
Te pushoj?
ehe  [cool1] po jo prej karrameles
nejse ti ishe shpetimtari
piva nje redbull ... :)
do noi gjo si shperblim  [tongue3]

Hahaha jo kaq hapur oferten se mendojne keq njerezia :P

psh. cfar ofron ti?
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
10.000 Anetare.
« Pergjigju #17 Me: Shkurt 04, 2009, 07:31:11 MD »
c te duash ..vetem fol
fundja ne virtualitet jemi ....fundja atij rredbullit dhe nje dopio vodka nga pas dhe lejohet gjithcka pa censure  [tongue3]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
10.000 Anetare.
« Pergjigju #18 Me: Shkurt 04, 2009, 07:32:21 MD »
Urime Forumi  [cheers] , jeni ju pa jemi edhe ne  [clap3]

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
10.000 Anetare.
« Pergjigju #19 Me: Shkurt 04, 2009, 07:32:49 MD »
Qenke bujare kur behesh tap ti. Po vij te ta them te veshi se cfar dua :P
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
10.000 Anetare.
« Pergjigju #20 Me: Shkurt 04, 2009, 07:35:01 MD »
Urime Forumi  [cheers] , jeni ju pa jemi edhe ne  [clap3]

 [tongue3] te dyja bashke
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë ★GOTIKA★

 • Lumiere Divine
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 37998
 • Popullariteti: 460
10.000 Anetare.
« Pergjigju #21 Me: Shkurt 04, 2009, 07:43:56 MD »
 [cheers]
Na i bone robt tap me dhalle ti pra  [tongue3]
n00b  [cheers] [teethsmile]
te paca  [grin1]
« La beauté n'est pas dans le visage, la beauté est une lumière dans le cœur. »
Khalil Gibran!

Jashtë Linjë sala

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1241
 • Popullariteti: 10
10.000 Anetare.
« Pergjigju #22 Me: Shkurt 04, 2009, 07:47:36 MD »
urime forumi urime
gotika mhoqe trunin me ate foto looool

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
10.000 Anetare.
« Pergjigju #23 Me: Shkurt 04, 2009, 07:54:43 MD »
 [clap3] [clap3] [clap3]


 [cheers]

Lereni dhalltin mos u harxhoni
...Ja nga nje birre prej meje  [kisss]

I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
10.000 Anetare.
« Pergjigju #24 Me: Shkurt 04, 2009, 08:07:42 MD »
Uraa .. Urime Viti i Ri ..  [laugh1]

vet i 10.000 une  [grin1]

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
10.000 Anetare.
« Pergjigju #25 Me: Shkurt 09, 2009, 11:23:32 PD »
Urime Forumi  [cheers] , jeni ju pa jemi edhe ne  [clap3]
Uhahhahahah tamam si Enver Hoxha. [rlmao] Jemi ne pa jeni ju thote. ;D

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
10.000 Anetare.
« Pergjigju #26 Me: Shkurt 09, 2009, 11:37:54 PD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
10.000 Anetare.
« Pergjigju #27 Me: Shkurt 09, 2009, 01:02:05 MD »
Me ofron dikush nje Red-Bull ta freskoj veten pak dhe ti urojmm Natradinit per ket arritje kaq te madhe
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
10.000 Anetare.
« Pergjigju #28 Me: Shkurt 09, 2009, 03:15:25 MD »Ja Donche ......Ngrije me fund xhan
 [cheers]

I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
10.000 Anetare.
« Pergjigju #29 Me: Shkurt 09, 2009, 07:44:38 MD »Ja Donche ......Ngrije me fund xhan
 [cheers]Flmmm qumm Agel-Girl je shum e omel si vet emri mpuchhhhh
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥