Autori Tema: Rregullat per te ngrene Sushi!  (Lexuar 2488 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150
Rregullat per te ngrene Sushi!
« Me: Janar 13, 2010, 11:51:53 MD »

Jashtë Linjë sorkadhe

  • V.I.P ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 1212
  • Popullariteti: 0
Rregullat per te ngrene Sushi!
« Pergjigju #1 Me: Nëntor 08, 2010, 01:06:08 PD »
hm... dhe pse ushqimi im i preferuar, pa ditur rregullat (asnjehere), ne menyre te pavetdijshme une nuk i kam shkelur ato  ???
Po filloj te shqetesohem  [teethsmile]
"Metaphysics is the art of making no sense in a language especially designed for that purpose"