Autori Tema: TE REJA NGA VIPAT SHQIPTARE E TE HUAJ.......  (Lexuar 25573 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Off_Close

  • Fuck Love
  • anetare i/e nderuar
  • ****
  • Postime: 760
  • Popullariteti: 22
TE REJA NGA VIPAT SHQIPTARE E TE HUAJ.......
« Pergjigju #45 Me: Qershor 09, 2011, 05:05:07 MD »
Michael Jackson eshte gjalle?

Michael Jackson është gjallë dhe ai lëviz me një shami në fytyrë , duke u hequr si një njeri që është djegur.

Këtë e shkruan faqja e internetit michaeljacksonhoaxforum.com, ndërsa në Youtube e Facebook shfaqet shpesh një video për të cilën shkruhet se Jackson ka qënë i ftuar në “Larry King Live” në 25 qershor, dita e vdekjes së tij.

Në fakt, gjithcka nisi me shfaqjen në këtë show të Dave Dave, të cilit në moshën 6 vjecare i ati i dogji fytyrën. Ai mbijetoi për mrekulli, ndërsa e ëma shkroi një libër që më pas u bë film. Një ditë ajo e coi të birin në Neverland ku fëmija u miqësua shumë me Michael Jackson, i cili e mori nën kujdes, duke e ndihmuar edhe në studime.

Kjo është historia zyrtare, por sipas thashethemeve në internet, është pikërisht Michael Jackson që fshihet pas fytyrës se Dave. Gjatë rrëfimit në CNN, Dave tha se kishte një marrëdhënie të vecantë me Michael, i cili nuk e kishte braktisur asnjëherë.

Shume forume sociale flasin për ngjashmëri të mëdha mes zërit të Jackson e Dave, madje edhe ngjyra e syve ështe ajo e ish mbretit te pop-it. “Michael Jackson mori pjesë në “Larry King Live” i maskuar si Dave Dave”, thotë për “The Sun” 28 vjecari administrator i faqes michaeljacksonhoaxforum.com.
bej te fala meqe e paske takuar [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Rombullaki

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 3
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
TE REJA NGA VIPAT SHQIPTARE E TE HUAJ.......
« Pergjigju #46 Me: Dhjetor 24, 2018, 12:38:47 PD »