Autori Tema: Filmi i fundit qe keni par?  (Lexuar 100824 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë PIM

 • Global Moderator
 • ne rritje..
 • ***
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 12
Filmi i fundit qe keni par?
« Pergjigju #750 Me: Shtator 14, 2014, 12:29:46 PD »
Noah

Jashtë Linjë Almaa 95

 • Fashionholic!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 35
 • Popullariteti: 3
 • https://www.youtube.com/watch?v=LVHU_YWV3e4
Filmi i fundit qe keni par?
« Pergjigju #751 Me: Dhjetor 14, 2014, 07:53:53 MD »
Dumb and Dumber 2 !
I don't need love, I am Love, you need me..

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Filmi i fundit qe keni par?
« Pergjigju #752 Me: Shkurt 23, 2015, 11:24:59 MD »
Birdman
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Filmi i fundit qe keni par?
« Pergjigju #753 Me: Maj 26, 2015, 07:02:33 MD »
Sex on the beach [tongue3]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Filmi i fundit qe keni par?
« Pergjigju #754 Me: Qershor 11, 2015, 01:26:42 MD »
E pe apo e pive?  [tongue3]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Filmi i fundit qe keni par?
« Pergjigju #755 Me: Qershor 11, 2015, 08:45:41 MD »
Te dyja bashke 😜😜😜

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Filmi i fundit qe keni par?
« Pergjigju #756 Me: Qershor 15, 2015, 04:04:07 MD »
District 9.
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Filmi i fundit qe keni par?
« Pergjigju #757 Me: Qershor 16, 2015, 01:00:53 MD »
District 9.
E pash dhe un kte: Deri diku interesant...

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Filmi i fundit qe keni par?
« Pergjigju #758 Me: Qershor 17, 2015, 01:43:37 PD »
Jurassic World

Per ke i ka qejf keto filma ishte i bukur... mua me pelqeu.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Filmi i fundit qe keni par?
« Pergjigju #759 Me: Qershor 29, 2015, 01:59:52 PD »
Ai Indominus rex shum finok e n00b  [peace2]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Filmi i fundit qe keni par?
« Pergjigju #760 Me: Qershor 29, 2015, 06:42:28 MD »
Xhoni me xenen ne ishullin e thesarit +18  [cheesy1]

Jashtë Linjë Xena

 • Te besh dike te mbylli gojen pa e ofenduar esht ceshtje elegance.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3664
 • Popullariteti: 208
 • Save the drama for your mama!
Filmi i fundit qe keni par?
« Pergjigju #761 Me: Shtator 04, 2015, 01:23:42 PD »
Xhoni me xenen ne ishullin e thesarit +18  [cheesy1]

Shpresoj thesari mos te jesh ti aty.  [tongue3]

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
Filmi i fundit qe keni par?
« Pergjigju #762 Me: Shtator 04, 2015, 08:48:09 PD »
Jo une jam nje cop diamant ti je thesari vertet per ty behet lufta te fitoj une ne fund sipas regjizorit hahhahahhaha😘

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
Filmi i fundit qe keni par?
« Pergjigju #763 Me: Shtator 15, 2015, 10:42:08 PD »
Ja, xhon silver me kta lart 😂😂