Autori Tema: po me duhet 1 crack!  (Lexuar 1198 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë bestofbest

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
po me duhet 1 crack!
« Me: Shkurt 10, 2008, 11:34:29 MD »
Kush  ka  mundesi me ma gjet crackin e LINGVOSOFT DICTIONARY 2008 me naj link ose diqysh.flm per mirekuptim.pres ndihmen tuaj.

Jashtë Linjë sala

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1241
 • Popullariteti: 10
na se ta kom postu nuk e di a ishte ajo qe kerko hudhi i sy
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 12, 2008, 09:20:46 PD »
http://www.nastradini.com/Forumi/index.php?topic=1641.0

ta postova plako cgjeta po se pe ktu e ke mfaqe tpare  kliko siper ktij linkut

Jashtë Linjë bestofbest

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
po me duhet 1 crack!
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 12, 2008, 06:01:58 MD »
ok plako  flm  shume.