Autori Tema: Si te shkarkoni nga Rapidshare !  (Lexuar 2993 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Si te shkarkoni nga Rapidshare !
« Me: Shkurt 05, 2008, 11:22:10 MD »
Si te shkarkoni nga Rapidshare

1.Filloni thjesht duke klikuar mbi linkun ose duke e kopjuar dhe vendosur tek browseri juaj.

2.Zbrisni tek fundi i faqes.

3.Kliko tek butoni FREE per te filluar shkarkimin.

4.Pasi keni klikuar butonin FREE do dale nje faqe e ngjashme dhe do shikoni nje limit kohor qe zvogelohet drejt 0 , prisni gjer sa te mbaroje5.Sa te mbaroje koha.. do dale nje faqe tjeter.

Zbrisni gjer tek fundi i faqes tjeter . Emri i filet qe do shkarkoni do dale me nje kod.

Futni kodin egzaktesisht sic kerkohet dhe klikoni mbi butonin Download
Shkarkim te mbare !

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Si te shkarkoni nga Rapidshare !
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 18, 2008, 11:51:46 MD »
Ke harruar te pershkruash dhe premiumin .

Jashtë Linjë lira

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Si te shkarkoni nga Rapidshare !
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 07, 2009, 11:30:07 PD »
tung

ej une spo di me downlodu prej rapidshare mue po ma qet

Do you want to upload several files? Please click here/ Maximum upload size 200 MB/ Split archives allowed!
                                                                     BROWSE...

qa me ba matutje


pershendetje

Jashtë Linjë lira

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Si te shkarkoni nga Rapidshare !
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 09, 2009, 02:23:22 MD »
e qa me ba tasht une

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Si te shkarkoni nga Rapidshare !
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 09, 2009, 05:14:11 MD »
po ajo ben mu pra qe te thote se ke arritur maksimumin e upload free .. ndaj ble premium dhe shkarko 25 GB ne jav .. e kam vet premium ndaj te them .

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
Si te shkarkoni nga Rapidshare !
« Pergjigju #5 Me: Qershor 09, 2009, 10:02:49 PD »
lum si ti qe ke premjum ,po na dreqin e ke gjet apo e ke marr kshu me pik?
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë monchesito

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 38
 • Popullariteti: 6
 • MoNcHeSiTo
Si te shkarkoni nga Rapidshare !
« Pergjigju #6 Me: Mars 17, 2010, 02:53:46 MD »
po kjo sbo me lale .. nuk eshte me kshu rapidshare
. . . . . . . . /¯/)
. . . . . . . ./¯ ./
. . . . . . . /. . / THIS IS FOR ALL
. . . . /¯`/'. .'/¯¯/ PEOPLE WHO
. . . /'/. /. . /. . /./¯\ TALK SHIT
. . .('(. . . . . .¯/'. . ') ABOUT
. . . \. . . . . . . . .'. ./ ME

AND FUCK ALL WHO HATE ME