Autori Tema: Si mund t'shtoj subttitles n'DVD...FLM  (Lexuar 1335 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë mr.187

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
Si mund t'shtoj subttitles n'DVD...FLM
« Me: Shkurt 06, 2011, 09:45:59 MD »
that's it...thanx 4yo time

Jashtë Linjë n00b

  • Administrator
  • Senator ne Nastradini.com
  • *****
  • Postime: 6267
  • Popullariteti: 150