Autori Tema: real player sp  (Lexuar 1269 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë VITORI

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
real player sp
« Me: Shkurt 18, 2010, 09:50:03 PD »
Ju lutem a mund te me ndihmoni kam një problem .Kam installuar real player sp  por kur ehap me ndryshon te gjitha parametrat e kompjuterit  .FILLON me shkronja te medhaja dhe me figure shume te keqe keshtu fuksionon shume mire shkarkon noramal .Kete problem ekam vetem tek ky program sa e mbyll kete cdo gje fuksionon normal nuk di cfare te bej .KAM NJE WINDOWS XP   JU LUTEM ME NDIHMONI  FALEMINDERIT