Autori Tema: Pershendetje and Help.  (Lexuar 1691 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë tabela2008

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 247
 • Popullariteti: 0
 • Toni Montana.
Pershendetje and Help.
« Me: Dhjetor 25, 2010, 07:29:46 MD »
Pershendetje!
Kush me ndihmon me nje hardware per Ipod Iblu 1028.
Pasi e formotova mu fshi programi dhe me kerkon hardware.
Ju lutem kush mund te me ndihmoje.
Mesoni,mesoni dhe do te beheni te zgjuar,
Dashuroni,dashuroni dhe do te beheni te medhenj.

Jashtë Linjë tabela2008

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 247
 • Popullariteti: 0
 • Toni Montana.
Pershendetje and Help.
« Pergjigju #1 Me: Dhjetor 29, 2010, 05:50:40 MD »
Ju lutem kush mund te me ndihmoje?
Mesoni,mesoni dhe do te beheni te zgjuar,
Dashuroni,dashuroni dhe do te beheni te medhenj.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Pershendetje and Help.
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 29, 2010, 05:51:35 MD »
Ju lutem kush mund te me ndihmoje?

A i ke shkruar mire te dhenat, se une nuk gjeta asnje rezultat me kete "Ipod Iblu 1028"  [confused4]  ?

Jashtë Linjë tabela2008

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 247
 • Popullariteti: 0
 • Toni Montana.
Pershendetje and Help.
« Pergjigju #3 Me: Dhjetor 29, 2010, 05:56:06 MD »
Ju lutem kush mund te me ndihmoje?

A i ke shkruar mire te dhenat, se une nuk gjeta asnje rezultat me kete "Ipod Iblu 1028"  [confused4]  ?
Eshte Blusens Iblu 1028 2Gb,Prodhuar ne spanje.
por une nuk kam diskune programit prandaj mund te me ndihmosh???
Mesoni,mesoni dhe do te beheni te zgjuar,
Dashuroni,dashuroni dhe do te beheni te medhenj.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Pershendetje and Help.
« Pergjigju #4 Me: Dhjetor 29, 2010, 05:57:17 MD »
Te shikoj njeher!  :)

Jashtë Linjë tabela2008

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 247
 • Popullariteti: 0
 • Toni Montana.
Pershendetje and Help.
« Pergjigju #5 Me: Dhjetor 29, 2010, 05:58:23 MD »
Mesoni,mesoni dhe do te beheni te zgjuar,
Dashuroni,dashuroni dhe do te beheni te medhenj.