Autori Tema: ms-dos  (Lexuar 2052 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë cso

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
ms-dos
« Me: Mars 01, 2010, 10:25:42 MD »
kush oshte qaje qe din me e perdor ms-dos qe eshte nje program pak i tjesht po vetem deshiron
qe te dish ta perdoresh ate eshte nje program qe ka gjdo kompjuter  ms-dos dhe notepad
keta dy jan shum rrresik pra runu se ju shkoj hard disk pra keni kujdes se me kete behen sulmet ne msn webfaqe
etj...
nese dikush din te perdor le te shkruan ketu ne forum apo ta kthen pergjigjen
kete pe them se aka tjter qe din me perdor apo vetem une di ta perdori---from kosova.
 [locked]

Jashtë Linjë MiRi 513

 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 218
 • Popullariteti: 0
 • Oh, So They Have Internet On Computers Now!
ms-dos
« Pergjigju #1 Me: Mars 07, 2010, 06:33:41 MD »
  [scared]
Oh, So They Have Internet On Computers Now!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
ms-dos
« Pergjigju #2 Me: Mars 07, 2010, 08:10:21 MD »
kush oshte qaje qe din me e perdor ms-dos qe eshte nje program pak i tjesht po vetem deshiron
qe te dish ta perdoresh ate eshte nje program qe ka gjdo kompjuter  ms-dos dhe notepad
keta dy jan shum rrresik pra runu se ju shkoj hard disk pra keni kujdes se me kete behen sulmet ne msn webfaqe
etj...
nese dikush din te perdor le te shkruan ketu ne forum apo ta kthen pergjigjen
kete pe them se aka tjter qe din me perdor apo vetem une di ta perdori---from kosova.
 [locked]
Po hajde njeher na trego cdi te besh ti....  [battingeye]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
ms-dos
« Pergjigju #3 Me: Prill 05, 2010, 09:38:15 MD »
kush oshte qaje qe din me e perdor ms-dos qe eshte nje program pak i tjesht po vetem deshiron
qe te dish ta perdoresh ate eshte nje program qe ka gjdo kompjuter  ms-dos dhe notepad
keta dy jan shum rrresik pra runu se ju shkoj hard disk pra keni kujdes se me kete behen sulmet ne msn webfaqe
etj...
nese dikush din te perdor le te shkruan ketu ne forum apo ta kthen pergjigjen
kete pe them se aka tjter qe din me perdor apo vetem une di ta perdori---from kosova.
 [locked]
ju kosovaret jeni te kqi ne fakt per kshu gjerash po ms-dos s'eshte gjithcka,gjeja me e vogel qe mund te beje eshte ta beje kompjuterin per formatim [laughing]