Autori Tema: Kush di ndonje adres per TITRA-Filmash  (Lexuar 5868 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Kush di ndonje adres per TITRA-Filmash
« Pergjigju #15 Me: Mars 02, 2010, 02:35:57 MD »
Kush di ndonje adres per te gjetur titra shqip, per filma te ndryshem'?...


Nuk e prisja nga ty kete pyetje Bohan  ;) Me zhgenjeve. [tongue3]
Kam qene i vogel ateher Buona, tani me drejtohen mua njerezit.  ;)

Gezohem qe je rritur ,,, po varet se ku dhe si  ;)
Jo jo buona rendesi ka qe rritesh, se si, se ku, se kur eshte gje tjeter. Por ato qe kane cte fshehin i perdorin kto shprehje.  ;)

Jashtë Linjë monchesito

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 38
 • Popullariteti: 6
 • MoNcHeSiTo
Kush di ndonje adres per TITRA-Filmash
« Pergjigju #16 Me: Mars 06, 2010, 04:53:16 MD »
. . . . . . . . /¯/)
. . . . . . . ./¯ ./
. . . . . . . /. . / THIS IS FOR ALL
. . . . /¯`/'. .'/¯¯/ PEOPLE WHO
. . . /'/. /. . /. . /./¯\ TALK SHIT
. . .('(. . . . . .¯/'. . ') ABOUT
. . . \. . . . . . . . .'. ./ ME

AND FUCK ALL WHO HATE ME

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kush di ndonje adres per TITRA-Filmash
« Pergjigju #17 Me: Mars 06, 2010, 04:56:45 MD »

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO

Jashtë Linjë monchesito

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 38
 • Popullariteti: 6
 • MoNcHeSiTo
Kush di ndonje adres per TITRA-Filmash
« Pergjigju #20 Me: Mars 17, 2010, 02:53:02 MD »
ca ka per te qesh ktu me lale
. . . . . . . . /¯/)
. . . . . . . ./¯ ./
. . . . . . . /. . / THIS IS FOR ALL
. . . . /¯`/'. .'/¯¯/ PEOPLE WHO
. . . /'/. /. . /. . /./¯\ TALK SHIT
. . .('(. . . . . .¯/'. . ') ABOUT
. . . \. . . . . . . . .'. ./ ME

AND FUCK ALL WHO HATE ME