Autori Tema: Kush mund te me ndihmoje plzzz ???  (Lexuar 2178 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Kush mund te me ndihmoje plzzz ???
« Me: Dhjetor 01, 2010, 11:06:39 PD »
Po kerkoje filmin  "L'onore e il rispetto " 1 dhe 2 per ti download plzzzz...
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Kush mund te me ndihmoje plzzz ???
« Pergjigju #2 Me: Dhjetor 01, 2010, 08:36:34 MD »
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”