Autori Tema: kush me ndimon ????????????????????  (Lexuar 7324 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
kush me ndimon ????????????????????
« Pergjigju #15 Me: Prill 08, 2010, 04:59:47 MD »
Jo kot fola...sorry
Mos fol kot ,,, kur e di shume mire opinionin tim per ty  ;)
« Redaktimi i Fundit: Prill 08, 2010, 08:16:35 MD nga ☼ Buona ☼ »

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
kush me ndimon ????????????????????
« Pergjigju #16 Me: Prill 08, 2010, 05:01:32 MD »
O Buonaaaa mos e ngrit zerin me mua moj [cryingorverysad]....he mo yll nuk na pelqen qe shpesh e shkel syrin...
Nuk do flas mo kot...edhe pse edhe me pare nuk kam fol kot
[smiley1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
kush me ndimon ????????????????????
« Pergjigju #17 Me: Prill 08, 2010, 05:03:30 MD »
FUTI NJI TE FSHIME ,,, BISEDA KOT JASHTE TEME ANSI FLAKE KOMPLET NE ARKIV ,,, STE NDIMON NJERI SOT .

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
kush me ndimon ????????????????????
« Pergjigju #18 Me: Prill 08, 2010, 05:04:35 MD »
Prit niehre se do del ndonjeri qe te ndihmon...si te te ndihmojne kur asnjeri nuk ka pas mundesi...
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
kush me ndimon ????????????????????
« Pergjigju #19 Me: Prill 08, 2010, 08:17:44 MD »
Prit niehre se do del ndonjeri qe te ndihmon...si te te ndihmojne kur asnjeri nuk ka pas mundesi...
A ketu po te jap te drejte ,,, ngrene e ulin kazmen gjithe diten jane shume te lodhur ...

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
kush me ndimon ????????????????????
« Pergjigju #20 Me: Prill 08, 2010, 08:32:35 MD »
qe kerkon ti buona

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
kush me ndimon ????????????????????
« Pergjigju #21 Me: Prill 08, 2010, 09:28:36 MD »
qe kerkon ti buona

GRAZIE TRUST SEI GRANDE  [bravo] [bestfriends] RESPEKTE

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
kush me ndimon ????????????????????
« Pergjigju #22 Me: Prill 08, 2010, 10:45:39 MD »
Kerkoj filmin "Gruaja e bukur" ,,, me duket se ka qene francez ,,, po shume i bukur kush ma gjen?

Buona, mos e ke fjalen per pretty woman me Richard Gere dhe Julia Roberts???

Pasi film Gruaja e Bukur dhe Francez nuk me vjen asnje ne mendje... dmth sdi as si ta kerkoj ;)

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
kush me ndimon ????????????????????
« Pergjigju #23 Me: Prill 08, 2010, 10:48:07 MD »
Kerkoj filmin "Gruaja e bukur" ,,, me duket se ka qene francez ,,, po shume i bukur kush ma gjen?

Buona, mos e ke fjalen per pretty woman me Richard Gere dhe Julia Roberts???

Pasi film Gruaja e Bukur dhe Francez nuk me vjen asnje ne mendje... dmth sdi as si ta kerkoj ;)
E gjeta n00b flm ishte komplet tjeter film sh me i bukur ...

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
kush me ndimon ????????????????????
« Pergjigju #24 Me: Prill 08, 2010, 10:49:10 MD »
Kerkoj filmin "Gruaja e bukur" ,,, me duket se ka qene francez ,,, po shume i bukur kush ma gjen?

Buona, mos e ke fjalen per pretty woman me Richard Gere dhe Julia Roberts???

Pasi film Gruaja e Bukur dhe Francez nuk me vjen asnje ne mendje... dmth sdi as si ta kerkoj ;)
E gjeta n00b flm ishte komplet tjeter film sh me i bukur ...

Ok