Autori Tema: kush me ndimon...  (Lexuar 2822 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë albanci

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 17
 • Popullariteti: 0
kush me ndimon...
« Me: Shtator 03, 2009, 05:39:54 MD »
 [cool1] kush mund te ma gjej filmin spanjoll guerreros  per ta shkarkuar  gratis... qe bohet fjal per kforin spanjol ne kosov ..se i kom kqyr ne youtube..disa pjes amo nuk jan te gjitha...? [rolleyes1]
albanzeee

Jashtë Linjë hergi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 12
 • Popullariteti: 0
kush me ndimon...
« Pergjigju #1 Me: Shtator 03, 2009, 08:15:24 MD »

Jashtë Linjë albanci

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 17
 • Popullariteti: 0
kush me ndimon...
« Pergjigju #2 Me: Shtator 04, 2009, 11:06:04 MD »
e ke ne torrent
http://www.mininova.org/tor/1831968ne torrent po amo nuk shkarkohet...nalet deri te 0.5% dhe stop nuk shkon ma shum...
albanzeee

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
kush me ndimon...
« Pergjigju #3 Me: Shtator 05, 2009, 01:19:07 MD »
MERE SHOKU POR NUK ESHTE ME TITRA NUK MUNDET TA GJEJA ME TITRA

http://www.megaupload.com/?d=CJ3E3ZU7
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë briken0011

 • Moderator
 • anetare i/e nderuar
 • **
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
kush me ndimon...
« Pergjigju #4 Me: Shtator 05, 2009, 04:30:11 MD »
MERE SHOKU POR NUK ESHTE ME TITRA NUK MUNDET TA GJEJA ME TITRA

http://www.megaupload.com/?d=CJ3E3ZU7

ekeni me titra shqi se tani e pash shikim te kencem
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë bleditrimi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
kush me ndimon...me nje serial te sakte te cyberlink power dvd 8
« Pergjigju #5 Me: Shkurt 12, 2010, 12:23:27 MD »
me ndihmoni me nje serial se nuk po gjej nje te sakte se kygeni me gjeneron te gabuara . faleminderit

Jashtë Linjë Fan

 • Bella Stronza!
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6595
 • Popullariteti: 208
 • KRYETARJA N°3 E ARMIQTE E POPULLIT !!!
kush me ndimon...me nje serial te sakte te cyberlink power dvd 8
« Pergjigju #6 Me: Shkurt 12, 2010, 12:36:11 MD »
me ndihmoni me nje serial se nuk po gjej nje te sakte se kygeni me gjeneron te gabuara . faleminderit

Per kete filmin lart e ke fjalen dhe ti??
Alors on Danse
 

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
kush me ndimon...
« Pergjigju #7 Me: Shkurt 19, 2010, 06:27:43 MD »
Programin e gjeta me ndihmen e TRAPNES.   [coolthumb]
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 19, 2010, 11:39:55 MD nga BOHAN »

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
kush me ndimon...
« Pergjigju #8 Me: Shkurt 19, 2010, 09:52:26 MD »
hiqe pra ket se u maru si pun kjo apo jo? [peace2]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
kush me ndimon...
« Pergjigju #9 Me: Shkurt 19, 2010, 11:38:56 MD »
hiqe pra ket se u maru si pun kjo apo jo? [peace2]
:D E drejt....
Ja e ndryshova  [bigok]