Autori Tema: Kerkoj nje program????  (Lexuar 8893 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë sony

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
Kerkoj nje program????
« Me: Shtator 09, 2010, 11:15:34 MD »
Ckemi!Nese eshte e mundur te me tregoni ndonje program qe mund te gjej passwordet e facebookut(nuk kam aspak si qellim ti bej keq te tjereve,thjesht ceshtje kurioziteti) kam pare disa programe ne you tube po me cmenen ato "surveys" dhe nuk arrij ti downloadoj dot + qe nuk punojn 100%.....mbase ju si eksperta dini ndonje qe punon me te vertet dhe qe mund ta shkarkol me <rapid share>ose me <Megaupload>....faleminderit!

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #1 Me: Shtator 09, 2010, 11:48:12 MD »
Do te ndihmoj un me kte program [teethsmile] do ta coj un ne mp kto dite sa ta pergatis  :D

Jashtë Linjë Glorianna

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 449
 • Popullariteti: -1
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #2 Me: Shtator 09, 2010, 11:50:03 MD »
sony : mos u mundo kot se asnje nuk funksionon...

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #3 Me: Shtator 09, 2010, 11:50:45 MD »
sony : mos u mundo kot se asnje nuk funksionon...
Do tja gjej un :)

Jashtë Linjë Glorianna

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 449
 • Popullariteti: -1
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #4 Me: Shtator 09, 2010, 11:51:18 MD »
sony : mos u mundo kot se asnje nuk funksionon...
Do tja gjej un :)

ishalla po te ecen, nqs te ecen me trego dhe mua ;)

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #5 Me: Shtator 09, 2010, 11:52:47 MD »
sony : mos u mundo kot se asnje nuk funksionon...
Do tja gjej un :)

ishalla po te ecen, nqs te ecen me trego dhe mua ;)
Mua me ecen ty ste ecen qe do te dukesh si dikush tjeter ;)

Jashtë Linjë Glorianna

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 449
 • Popullariteti: -1
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #6 Me: Shtator 09, 2010, 11:54:15 MD »
sony : mos u mundo kot se asnje nuk funksionon...
Do tja gjej un :)

ishalla po te ecen, nqs te ecen me trego dhe mua ;)
Mua me ecen ty ste ecen qe do te dukesh si dikush tjeter ;)

Ca ishte kjo??? Spo e kuptoj!!!

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #7 Me: Shtator 09, 2010, 11:54:50 MD »
sony : mos u mundo kot se asnje nuk funksionon...
Do tja gjej un :)

ishalla po te ecen, nqs te ecen me trego dhe mua ;)
Mua me ecen ty ste ecen qe do te dukesh si dikush tjeter ;)

Ca ishte kjo??? Spo e kuptoj!!!
Ska rendesi ishte pa lidhje ;)

Jashtë Linjë Glorianna

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 449
 • Popullariteti: -1
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #8 Me: Shtator 09, 2010, 11:56:05 MD »
sony : mos u mundo kot se asnje nuk funksionon...
Do tja gjej un :)

ishalla po te ecen, nqs te ecen me trego dhe mua ;)
Mua me ecen ty ste ecen qe do te dukesh si dikush tjeter ;)

Ca ishte kjo??? Spo e kuptoj!!!
Ska rendesi ishte pa lidhje ;)
Fjalet qe thua, mos i terhiq mbrapsh...shpjegoi ato qe thua,ose mbroji te pakten!

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #9 Me: Shtator 09, 2010, 11:56:54 MD »
Ky antari siper e hapi kte teme per te kerkuar nje program un do tja gjej ti ke dyshime per kte?

Jashtë Linjë Glorianna

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 449
 • Popullariteti: -1
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #10 Me: Shtator 09, 2010, 11:59:18 MD »
Ky antari siper e hapi kte teme per te kerkuar nje program un do tja gjej ti ke dyshime per kte?

Une i dhashe mendimin tim nga pervoja ime...dhe te thashe nqs gjen nje menyre ma trego dhe mua...smu duk sikur vura ne dyshim aftesite e tua.

Ti the nje fjali qe une po bej sikur nuk e kuptova!

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #11 Me: Shtator 09, 2010, 11:59:56 MD »
Do qe ta tregoj ty???? Patjeter mi qe neser ;)

Jashtë Linjë Glorianna

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 449
 • Popullariteti: -1
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #12 Me: Shtator 10, 2010, 12:02:26 PD »
Do qe ta tregoj ty???? Patjeter mi qe neser ;)
wow , je shume i sjellshem...here tjeter kujdes kur flet se "na preve gjakun"

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #13 Me: Shtator 10, 2010, 12:03:57 PD »
Do qe ta tregoj ty???? Patjeter mi qe neser ;)
wow , je shume i sjellshem...here tjeter kujdes kur flet se "na preve gjakun"
Mire mire

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #14 Me: Shtator 10, 2010, 04:53:13 MD »
per mendimin time nje program qe te gjesh menjehere paswordin e fb nuk ekziston dhe besoj qe nuk do ekzistoj kurre nje menyre kaq e lhete qe ti te shkruash addresen dhe ai te gjeje pass
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”