Autori Tema: Kerkoj nje program????  (Lexuar 9181 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #30 Me: Shtator 10, 2010, 05:34:42 MD »
hahahaha o orial mos bo kshu gjojnash :D Duhet me e honger vete i her qe te mesosh thuaja dhe ktyre te tjerve :D

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #31 Me: Shtator 10, 2010, 05:36:49 MD »
hahahaha o orial mos bo kshu gjojnash :D Duhet me e honger vete i her qe te mesosh thuaja dhe ktyre te tjerve :D
ehh kam qene i vogel ath ...po tashi e hajne te tj nga une  ;)
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #32 Me: Shtator 10, 2010, 05:38:25 MD »
hahahaha o orial mos bo kshu gjojnash :D Duhet me e honger vete i her qe te mesosh thuaja dhe ktyre te tjerve :D
ehh kam qene i vogel ath ...po tashi e hajne te tj nga une  ;)
hahahaha hallall lale bofsh qef por qe te jesh me lart se kaq ke akoma kohe

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #33 Me: Shtator 10, 2010, 05:40:25 MD »
po nrm se shkenca perparo dhe ne me shkencen  ;)
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #34 Me: Shtator 10, 2010, 05:48:47 MD »
Bravo do te kem parasysh tani ;)

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #35 Me: Shtator 10, 2010, 05:52:10 MD »
beje 1 pytje ne fb cfare eshte pishing vetem ku te shohesh me sh se 50 % e di cfare eshte
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #36 Me: Shtator 10, 2010, 05:52:17 MD »
Menyrat me mainstream jane me keylogger F.U.D dhe phishing.
pishing ka dale nga moda me kohe ekane marr vesh te gjithe kte menyre me mire mos u lodh kot  [grin1]..kurse keylogger me fud po
C'domthene ka dal nga moda?
Phishin eshte nje faqe e rreme ca ka aty per te dale nga moda diheshe qe ne 2004 ne fb, efektueshmeria qendron te stili i paraqitjes.
po shumica e dine kte menyre  ..qe nqs del nje faqe tj kur ti je log in ath ajo eshte pishing
Kto jane m etodat me mainstream natyralisht qe dihen por jonga te gjithe.
Merr nje forum  me 15 vjeca si  www.hackforums.net kush nuk di te  te krijojne F.U.D.
Ej po kto kalamojt qe thua ti jane me ekspertet lale nji 12 vjecar sot eshte me eksperti per kto pune :D

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #37 Me: Shtator 10, 2010, 05:58:13 MD »
E di si eshte puna me lale se ky eshte muhabet i thelle un thjesht jam nje programues nuk di asgje rreth ktyre gjerave ;)

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #38 Me: Shtator 10, 2010, 06:05:21 MD »
menyra per te gjete passworde ka disa  ti vetem interesohu disi dhe mund ti msosh nuk ka nai gjo te veshtire ..pasaj bkr oshte e atij qe i bo i 1  ;)
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #39 Me: Shtator 10, 2010, 06:10:41 MD »
E di si eshte puna me lale se ky eshte muhabet i thelle un thjesht jam nje programues nuk di asgje rreth ktyre gjerave ;)
Me vjen me qesh ndonjhere me perdorimet e  fjalve white black hat sic thonte nje miku im  kinez me te cilin punoja interneti eshte  pune  masturbuimi.
Nejse isha dhe vete programues  e di qe ti i di kto gjonat thjesht thashe kto perdoren anembane si metodat me mianstream pershkak se shumica 15/16 vjec skane tjeter me cte merren dhe i duan gjonat te gatshme.

Po pune masturbimi eshte sic e kape ti  me kapelet edhe me Piratet e mire dhe piratet e keqinj hahahhaa
E lejme tashi se u zgjatem shume...edhe un nuk di thjesht jam i paditur :)

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #40 Me: Shtator 10, 2010, 06:31:49 MD »
 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] Cfare shperthimi si perfundim [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë sony

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #41 Me: Shtator 11, 2010, 02:55:58 MD »
si perfundim a ka shpresa me u bo [praying] apo snuk  [cry1]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #43 Me: Shtator 28, 2010, 08:59:04 MD »
Nje tuneup utilities 2010 a ka mundesi noj njeri te ma gjej?
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Golden

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7583
 • Popullariteti: 172
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #44 Me: Shtator 28, 2010, 09:03:07 MD »
Nje tuneup utilities 2010 a ka mundesi noj njeri te ma gjej?

Provo kete, nqs ben!
TuneUp_Utilities_2010 Final n Full + Key S_E_R_I_A_L.rar