Autori Tema: Kerkoj nje program????  (Lexuar 9146 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #15 Me: Shtator 10, 2010, 05:00:07 MD »
per mendimin time nje program qe te gjesh menjehere paswordin e fb nuk ekziston dhe besoj qe nuk do ekzistoj kurre nje menyre kaq e lhete qe ti te shkruash addresen dhe ai te gjeje pass
hahaha po ato as mos i provo ti se nuk jane gje tjeter vecse virus :D

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #16 Me: Shtator 10, 2010, 05:02:39 MD »
po kshu pra kerkon ky shoku
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #17 Me: Shtator 10, 2010, 05:04:19 MD »
Ky po thote qe dua nje program qe gjen paset e fb edhe per ato qe ka kaerkuar ai nuk ja vlen se jane te gjitha me virus [teethsmile] nqs do nje program tamam qe ti gjej paset ate do tja jap un :D

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #18 Me: Shtator 10, 2010, 05:07:44 MD »
po ce do qe ska programe per te gjete passet e fb ..(duhet te dish qe vjedhesh pass )
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë HitMan

 • OnLy GoD cAn JuDgE mE
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 630
 • Popullariteti: 27
 • Love you Idush
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #19 Me: Shtator 10, 2010, 05:09:29 MD »
ghaghaghahghgaghahgaghahghaghgahgaghah

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #20 Me: Shtator 10, 2010, 05:10:15 MD »
Po si ska me,ndoshta ska apostafat per fb po ka per cdo lloj pasi edhe ti e di besoj :D

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #21 Me: Shtator 10, 2010, 05:11:59 MD »
po te jete aq i zoti ai sdo kerkote programin se eshte gjoja me e lehte  me gjete
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë HitMan

 • OnLy GoD cAn JuDgE mE
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 630
 • Popullariteti: 27
 • Love you Idush
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #22 Me: Shtator 10, 2010, 05:13:09 MD »
o ilir cben keshtu mo  [battingeye] [cheers]   [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile] [teethsmile]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #23 Me: Shtator 10, 2010, 05:15:39 MD »
E di eshte puna se un keyloggerat e bejne kte pune pavarsisht se nuk jane me te miret

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #24 Me: Shtator 10, 2010, 05:16:16 MD »
Menyrat me mainstream jane me keylogger F.U.D dhe phishing.
pishing ka dale nga moda me kohe ekane marr vesh te gjithe kte menyre me mire mos u lodh kot  [grin1]..kurse keylogger me fud po
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #25 Me: Shtator 10, 2010, 05:17:45 MD »
Nqs doni do tju bej un nje keylogger fud  :D

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #26 Me: Shtator 10, 2010, 05:23:15 MD »
 [laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ne e marim spy net po ce duam se ai eshte i kapshem ,e kapin 40 antivirus [laugh1] Po nuk pate crypter runtime scantime fud sbo pune lale
Dhe sa per ratet perdorni Cybergate ose cerberus se jane me te qendrueshmit
« Redaktimi i Fundit: Shtator 10, 2010, 05:25:05 MD nga GHOSTENIGMA »

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #27 Me: Shtator 10, 2010, 05:25:41 MD »
O aeon provo njeher te publikosh nje faqe pishing ne fb nuk te lejojn me ;)

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #28 Me: Shtator 10, 2010, 05:26:09 MD »
[laugh1] [laugh1] [laugh1]
Ne e marim spy net po ce duam se ai eshte i kapshem ,e kapin 40 antivirus [laugh1] Po nuk pate crypter runtime scantime fud sbo pune lale
[p nmrm une s thashe gjo ato te tjerat duhet me i gjete vete ;D
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Kerkoj nje program????
« Pergjigju #29 Me: Shtator 10, 2010, 05:31:26 MD »
Menyrat me mainstream jane me keylogger F.U.D dhe phishing.
pishing ka dale nga moda me kohe ekane marr vesh te gjithe kte menyre me mire mos u lodh kot  [grin1]..kurse keylogger me fud po
C'domthene ka dal nga moda?
Phishin eshte nje faqe e rreme ca ka aty per te dale nga moda diheshe qe ne 2004 ne fb, efektueshmeria qendron te stili i paraqitjes.
po shumica e dine kte menyre  ..qe nqs del nje faqe tj kur ti je log in ath ajo eshte pishing
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”