Autori Tema: Kerkesat tuaja !!!  (Lexuar 30450 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Danzel

 • Pikaboooo !!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 635
 • Popullariteti: 5
 • yummy
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #30 Me: Dhjetor 25, 2007, 10:28:23 PD »
Someone tell me what's a man to do !!!

Jashtë Linjë Danzel

 • Pikaboooo !!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 635
 • Popullariteti: 5
 • yummy
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #31 Me: Dhjetor 25, 2007, 10:34:47 PD »
Someone tell me what's a man to do !!!

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #32 Me: Dhjetor 27, 2007, 02:09:19 PD »
ishalla me beni dhe mua derrman :D.

Kam bler nje IPHONE, dmth ma dhuruan per christmas.
Poooor une kam kontrakt me tmobile jo at&t, dhe doja ta bej unlock.  Se eshte ilegale ktu dmth, dhe me tha njeri per $40... noi falas dini nga mund te gjej???

lal kerko ne google pasi nje gje e tille behet http://iphone.unlock.no/ te kjo adresa psh thote qe po,,,,lexo  me kujdes edhe komentet qe thote aty pasi japin sygjerime edhe te tjeret pastaj nese arrin ta zhbllokosh na thuaj :P

Jashtë Linjë The_AnSwEr

 • Korcar
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 41
 • Popullariteti: -1
 • Idealist
  • ParajsaChat
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #33 Me: Dhjetor 27, 2007, 03:10:03 PD »
mund te na gjej ndonjeri 2 serite e fundit te telenoveles Njerez dhe Fate, dmth 2 serite mbas serise te 18
Dashuria dhe urrejtja nuk jane te verbera, por jane verbuar nga zjarri qe mbajne ne vetvete.

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #34 Me: Dhjetor 28, 2007, 01:04:51 PD »
mund te na gjej ndonjeri 2 serite e fundit te telenoveles Njerez dhe Fate, dmth 2 serite mbas serise te 18

lol une ketu vura serite gjer te 18 ato qe thua ti nuk i gjeta ne asnje vend. Nese njeri tjeter i gjen ti postoje  8)

Jashtë Linjë The_AnSwEr

 • Korcar
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 41
 • Popullariteti: -1
 • Idealist
  • ParajsaChat
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #35 Me: Dhjetor 28, 2007, 02:31:47 PD »
varja
Dashuria dhe urrejtja nuk jane te verbera, por jane verbuar nga zjarri qe mbajne ne vetvete.

Jashtë Linjë spiros

 • fєℓιχ
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 33
 • Popullariteti: 0
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #36 Me: Dhjetor 28, 2007, 11:55:13 MD »
ju kutem kush mudn te me gjej serite e reja te prison break.mos harroni sezoni 3 seria 8 e siper se tjerat i kam.plz.Diten e mir
The secret of life is honesty and fair dealing. If you can fake that, you've got it made!!!

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #37 Me: Shkurt 06, 2008, 06:57:16 MD »
WINDOWS MEDIA PLAYER  ju lutem .
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë ultrasi_elbasanas

 • ruzhdi bizhuta aty ku flitet sport...
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 127
 • Popullariteti: 0
 • "KY JAM UNE"
  • gladiatori_verdheblu gjithmone
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #38 Me: Shkurt 06, 2008, 07:08:24 MD »
 >:(po pat mundesi kenget e policave te portokallise ne mp3 jo me vidio mund ti gjeni O0
"Dëshira e fëminisë, ikën si erë,
Kujtimet e rinisë, në shpirt janë thellë"....

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #39 Me: Shkurt 06, 2008, 10:18:27 MD »
WINDOWS MEDIA PLAYER  ju lutem .

Sweet_Memory ketu mund ta marresh windos media playerin nga adresa e microsoftit http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/it/player/download/download.aspx gjithmone nese Sistemin Operativ te Windowsit e ke origjinal ! hiqe ate qe te nxjerr probleme dhe shkarkoje nga fillimi. Nese nuk te lejon ta instalosh me thuaj te te gjej ndonje te crackuar !

Jashtë Linjë Sweet_Memory

 • GoC TirOnCe 4ever
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1922
 • Popullariteti: 1
 • Too Beautifull To Die Too Wild To Live
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #40 Me: Shkurt 07, 2008, 02:55:12 MD »
NooB flm shume shume shume sapo e instalova  WMP.  :-*
nuk me dolen probleme ;)
« Redaktimi i Fundit: Shkurt 07, 2008, 03:56:04 MD nga Sweet_Memory »
JAM SHQIPTARE 
JAM KRENARE 


Jashtë Linjë ing.lepri

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 12
 • Popullariteti: 0
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #41 Me: Shkurt 20, 2008, 11:50:37 MD »
po mundohem te shkarkoj filmin e fundit te simpson. a mund te me ndihmosh?
Asgje nuk eshte absolute, c'dogje eshte relative, vetem kjo e fundit eshte absolute. (A. Ajnshtajn)

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #42 Me: Shkurt 27, 2008, 08:35:46 MD »
Hiya
kisha deshire te instaloja window Vista, por me kane thene qe do e kem te veshtire te instaloj programe ilegale
kush e ka provuar a mund te na tregoje se cte mira e te keqia ka instalimi i window vista pls
a ia vlen?
flm
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë sala

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1241
 • Popullariteti: 10
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #43 Me: Shkurt 28, 2008, 07:12:24 PD »
plako me sa kom lexu xp osht me i mire tashi po deshe me tgjet wista ta gjejme po mesa kom lexu po ke xp rri se je mire
tashi arsyet si maj men se sjom noi expert,,
po nga sa mkon thon ata qe jon expert kshu mkon thon rri se je mire

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #44 Me: Shkurt 28, 2008, 10:34:17 MD »
 ;D FLM Sala ,hmm jam femer  ::)
kam windows xp,por skam licence per te ,sa here jane updates ben numra
cmendim ke?
KNOW YOUR RIGHTS!