Autori Tema: Kerkesat tuaja !!!  (Lexuar 29563 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #105 Me: Gusht 17, 2010, 02:44:19 MD »
Se harrova BOHAN... lol mos e shif kshu Stephen Hawkingun se eshte i rrezikshem ai ore :D

Ja prova!


hahahhahahahahhahahaa po ky robshi qenka i rrezikshem  [laugh1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Kerkesat tuaja !!!
« Pergjigju #106 Me: Gusht 17, 2010, 02:48:59 MD »
Meqe e paska hap n00b kte temen dhe i kemi ra icik ne qafe, po i bejm nai kerkes tjeter.  :)
A mund te me gjesh ndonje liber te Stephen Hawking te perkthyer ne shqip'?

BOHAN, me vdiqe, ne shqip ne internet nuk gjen kshu gjerash ore lol

Meso Anglishten se ndryshe ne Internet nuk ke zgjidhje...

Ps: Ve noj pale syze po ike te biblioteka se dukesh si cun i squt dhe çoç kput nojnjonen :P
Po pse re, te mesoj Anglisht un vetem per kte legenin qe bo si handikapat dhe nga ana tjeter bo jet me femra ne karaibe.  [mrgreen]
Po re vej syze dhe te zej naj njonen si Ugly BETI