Autori Tema: hELP! Kod per Garmin  (Lexuar 1904 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë tanitani

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 1
  • Popullariteti: 0
hELP! Kod per Garmin
« Me: Maj 09, 2010, 01:09:19 MD »
Mirdita!
ju lutem n.q.s mund te me ndihmoni per te gjetur kodin e Garmin mobile tx te cilin e kam instaluar ne celularin Nokia n96.
Faleminderit!
Tani