Autori Tema: Fake profile on facebook  (Lexuar 3118 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë sony

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
Fake profile on facebook
« Me: Shtator 17, 2010, 12:07:09 PD »
Nje te njohures time i kan hap i profil fallco duke perdor fotot e saj,desha te di sa report duhet te besh qe te mbyllet nje profil i rreme,a ka ndojne menyre me te shpejte..flm

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Fake profile on facebook
« Pergjigju #1 Me: Shtator 17, 2010, 01:35:20 MD »
me jep emrin mua nqs eshte e bukur do ti bej un raport me nja 30 adresa
« Redaktimi i Fundit: Shtator 19, 2010, 12:04:23 MD nga GHOSTENIGMA »

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Fake profile on facebook
« Pergjigju #2 Me: Shtator 17, 2010, 03:30:56 MD »
 [laugh1]  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë sony

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 5
 • Popullariteti: 0
Fake profile on facebook
« Pergjigju #3 Me: Shtator 18, 2010, 07:18:13 MD »
.
« Redaktimi i Fundit: Shtator 18, 2010, 07:24:06 MD nga ♥♥DONCHE♥♥ »

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Fake profile on facebook
« Pergjigju #4 Me: Shtator 18, 2010, 07:22:15 MD »
 ;)
« Redaktimi i Fundit: Shtator 18, 2010, 07:24:47 MD nga GHOSTENIGMA »

Jashtë Linjë Danzel

 • Pikaboooo !!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 635
 • Popullariteti: 5
 • yummy
Fake profile on facebook
« Pergjigju #5 Me: Shtator 26, 2010, 09:58:44 MD »
Bej Report Abouse This Profile

Dhe zgjith aty Fake Profile 
Someone tell me what's a man to do !!!