Autori Tema: Alban Skenderaj  (Lexuar 1243 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Alban Skenderaj
« Me: Prill 27, 2014, 10:28:24 PD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Alban Skenderaj
« Pergjigju #1 Me: Prill 27, 2014, 10:37:22 PD »
« Redaktimi i Fundit: Prill 27, 2014, 10:54:44 PD nga ☼ Bea ☼ »