Autori Tema: O mami si behet bebi...nga del bebi....  (Lexuar 20290 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #60 Me: Nëntor 17, 2010, 08:28:56 MD »
Varet nga kalamani moj ,te bardhet nga e bardha te zinjte nga e zeza ato qe jan mix eshte laker e perzjeme  [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #61 Me: Dhjetor 19, 2010, 07:01:35 MD »


Ja pergjigja  [grin1]