Autori Tema: O mami si behet bebi...nga del bebi....  (Lexuar 20079 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #30 Me: Shkurt 25, 2009, 10:43:25 MD »
Mua mami me ka thene duke ngrene pjeshka ngela shtatzene
Kurse sa per te daluren me ka thene gjysem te verteten,,,ke dale nga barku
  mund te kete thene te verteten ajo ty...mbase te ka lindure me operacion...
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #31 Me: Shkurt 26, 2009, 12:37:10 PD »
Mua mami me ka thene duke ngrene pjeshka ngela shtatzene
Kurse sa per te daluren me ka thene gjysem te verteten,,,ke dale nga barku
  mund te kete thene te verteten ajo ty...mbase te ka lindure me operacion...
perderisa u shpreha se me ka thene gjysmen e te vertetes do te thote qe ka bere lindje fziologjike e jo me operacion
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES

Jashtë Linjë juventini piero

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1647
 • Popullariteti: 4
 • Une te dua ti sme do ik pirdhu mos me ngacmo......
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #32 Me: Maj 02, 2009, 01:20:12 MD »
del nga nje tjeter sqetull po se kupton femija...!!!!!!!!!!apo jo
JuvEntIn PerGJithMon

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #33 Me: Maj 07, 2009, 12:54:47 PD »
rrofshe moj vajze qe na tregove se do kishim vdekur injorante

Jashtë Linjë xhon_rektori

 • MBRETI I MBRETERVE
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 18333
 • Popullariteti: 105
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #34 Me: Maj 07, 2009, 12:57:31 PD »
asnje gje flm thash

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #35 Me: Gusht 07, 2010, 07:11:19 MD »
E sjell lejleku  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Vetem se ne klase te pare ma prishi endrren nje goce nga klasa  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #36 Me: Gusht 07, 2010, 07:31:57 MD »
 [rlmao] leshe un e kam pas dit se hapet kerthiza  [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #37 Me: Gusht 07, 2010, 07:33:12 MD »
[rlmao] leshe un e kam pas dit se hapet kerthiza  [rlmao] [rlmao]
Leshe kush ta prishi iluzionin  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #38 Me: Gusht 07, 2010, 07:33:49 MD »
Nga fshati [laugh1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #39 Me: Gusht 07, 2010, 07:34:29 MD »
[rlmao] leshe un e kam pas dit se hapet kerthiza  [rlmao] [rlmao]
Leshe kush ta prishi iluzionin  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

kur kam pas pa zhaden tu lnd hatixhen (telenovela)  [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #40 Me: Gusht 07, 2010, 07:35:18 MD »
[rlmao] leshe un e kam pas dit se hapet kerthiza  [rlmao] [rlmao]
Leshe kush ta prishi iluzionin  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

kur kam pas pa zhaden tu lnd hatixhen (telenovela)  [rlmao] [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]   e kam pa dhe une ate telenovel po aty e dija si beheshin kalamajte  [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #41 Me: Gusht 07, 2010, 07:36:17 MD »
leshe ti ke qen me e madhe mi po un kam pas qene vogel

dhe mami donte te ndrronte kanal por spunonte telekomanda  [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #42 Me: Gusht 07, 2010, 07:44:16 MD »
leshe ti ke qen me e madhe mi po un kam pas qene vogel

dhe mami donte te ndrronte kanal por spunonte telekomanda  [rlmao] [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Leshe une e kam marre vesh klase e pare se nga behet bebi  [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #43 Me: Gusht 08, 2010, 07:02:48 MD »
leshe ti ke qen me e madhe mi po un kam pas qene vogel

dhe mami donte te ndrronte kanal por spunonte telekomanda  [rlmao] [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Leshe une e kam marre vesh klase e pare se nga behet bebi  [laugh1] [laugh1] [laugh1]
[rlmao] [rlmao]ti je e zgjut  [rlmao]

Jashtë Linjë Thabelina

 • *E drejta jote mbaron aty ku fillon e drejta ime*
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4945
 • Popullariteti: 87
 • PEACE
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #44 Me: Gusht 12, 2010, 03:12:44 MD »
Qe ne fillim me ka treguar mami qe del nga barku.....
''Eshte me e veshtire te fshehesh injorancen sesa te sigurosh njohurine!''