Autori Tema: O mami si behet bebi...nga del bebi....  (Lexuar 20187 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #15 Me: Shkurt 08, 2009, 01:38:26 MD »
Mos e puetsh kte vllackon tim se ta thot direkt se si bohet femija  :D :D

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #16 Me: Shkurt 08, 2009, 01:39:32 MD »
 [raisedeyebrow]
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #17 Me: Shkurt 08, 2009, 01:41:27 MD »
[raisedeyebrow]
Se mos ja kam msu un....andej nga kopshti e ka msu edhe pse mundohemi tja shpjegojm ndryshe eshte shum i zgjuar dhe si mbushet mendja...

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #18 Me: Shkurt 08, 2009, 10:15:39 MD »
tani nga del bebi mu ma ka thene plaku se kisha kofidenca.....me thoshte;juve  cunat keni zoren ndersa gocat ku keni ju zoren kane lule...qe te behet bebi ju cunat  do ujitni  lulen e goces pastaj pasi e keni ujiture mire  rritet lulja dhe behet e madhe dhe dele bebi ...........keshtu  shpjegojani dhe ju  femijeve kur te beheni prinder.....
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #19 Me: Shkurt 09, 2009, 02:08:53 MD »
O Edlira keshtu behet bebi [rlmao]

po di mi dreqqqqqqqqqq...se tu u rrit e mesova.... [rlmao] [rlmao] [rlmao]
Podhe une moj tuj rritur e mesova.........se desh ngela injornate.........qe bebin e sjell lejleku


ne fakt lejleku e sjell......ai lejleku me sqepin e gjate [rlmao] [rlmao]
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] o dreqqqqqqqqq

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #20 Me: Shkurt 09, 2009, 02:10:54 MD »
bebi behet me futi futi edlira :P
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #21 Me: Shkurt 09, 2009, 02:12:17 MD »
bebi behet me futi futi edlira :P
[rlmao] [rlmao]ate futi futi e di un zemra po kur isha e vogel nuk e dija....po moma jote si te ka thene.....o plesht si behet bebi....nga del bebi... [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #22 Me: Shkurt 09, 2009, 02:13:14 MD »
Une nuk e kam pyetur ndonjehere ;)
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #23 Me: Shkurt 09, 2009, 02:13:52 MD »
Une nuk e kam pyetur ndonjehere ;)
ok pra e paske mesu tu u rrit e tu mesu.... [teethsmile]

Jashtë Linjë bigG

 • .....-^TONI^-.....
 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 444
 • Popullariteti: 4
 • KAIZER
  • çeGEVARA
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #24 Me: Shkurt 19, 2009, 08:08:20 MD »
ME GJIMNASTIK TE KEQEN BABI

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #25 Me: Shkurt 19, 2009, 11:15:42 MD »
Se pari behet fekondimi permes spermatozoideve me qeliza veze ne fillim eshte embrion mbas 1 muaji embrioni ngjitet me lart ne qafen e mitres prej muajit te 1 e deri ne muajin e 3 quhet embrion ndersa mbas muajit te 3 deri ne muajin e 9 quhet foshnje femija lind ose del nga vagjina ose nga stomaku me prerje xezare (operacion) mbas te lind femija duhet te dali edhe placenta qe eshte e lidhur me kerdhizen ku femija gjate 9 muajve qe eshte ne stomak ushqehet per mes placentes dhe dijen kete qe femija lind dhe del permes VAGJINES forumista te dashur pak hajgare hheeheh
  ca na the me engjellushe na le me goje hapure.......keto gjera i di vete apo ti ka thene mami
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #26 Me: Shkurt 19, 2009, 11:16:57 MD »
muahahahahahahahahahahahaaa
apo i mban mend?
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]
faraway, so close!

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #27 Me: Shkurt 20, 2009, 12:09:35 PD »
O engjedhushe kujt ia shpjegon keto ti mi??
Nje femije ?? [fool]
Apo je tuj i mush menjen vetes?
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë borziloku

 • TIGRI I TOMORRIT
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7995
 • Popullariteti: -53
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #28 Me: Shkurt 20, 2009, 12:57:30 PD »
Se pari behet fekondimi permes spermatozoideve me qeliza veze ne fillim eshte embrion mbas 1 muaji embrioni ngjitet me lart ne qafen e mitres prej muajit te 1 e deri ne muajin e 3 quhet embrion ndersa mbas muajit te 3 deri ne muajin e 9 quhet foshnje femija lind ose del nga vagjina ose nga stomaku me prerje xezare (operacion) mbas te lind femija duhet te dali edhe placenta qe eshte e lidhur me kerdhizen ku femija gjate 9 muajve qe eshte ne stomak ushqehet per mes placentes dhe dijen kete qe femija lind dhe del permes VAGJINES forumista te dashur pak hajgare hheeheh
  ca na the me engjellushe na le me goje hapure.......keto gjera i di vete apo ti ka thene mami

Jo nuk mi ka treguar mami po kam profesonin e till qe lidhet me temen dhe keshtu eshte tema dhe une u pergjigja
         engjellushe lexoje mire temen se spo e kap topin me duket....sa per profesinin  bravo te qofte se e ke marre me qef.
kush forumiste e ndihen veten chupa chups ...une do ta luftoi ..i urrej njerzite servila qe lepihen kote per gjera koti ........

ore ore lule bore .
ne jemi chupa chupsa
dhe bejme ...................................


po me konviktine e vajzave ca paten pse e mbylllen .

Jashtë Linjë SYCKA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1708
 • Popullariteti: 3
O mami si behet bebi...nga del bebi....
« Pergjigju #29 Me: Shkurt 25, 2009, 08:17:57 MD »
Mua mami me ka thene duke ngrene pjeshka ngela shtatzene
Kurse sa per te daluren me ka thene gjysem te verteten,,,ke dale nga barku
SAKRIFICA,SINQERITETI,FANTAZIA,ARSYEA,XHELOZIA DHE BESIMI,,,,JANE VELAT E DASHURISE,,,PA TO AJO HUMBET NE DETIN E TRAZUAR TE JETES