Autori Tema: KENGE PER FEMIJE ..  (Lexuar 10390 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
KENGE PER FEMIJE ..
« Pergjigju #15 Me: Janar 31, 2009, 06:02:25 MD »
Pipiruku

faraway, so close!

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
KENGE PER FEMIJE ..
« Pergjigju #17 Me: Nëntor 26, 2009, 09:35:45 PD »

Jashtë Linjë Beata

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4304
 • Popullariteti: 46
KENGE PER FEMIJE ..
« Pergjigju #18 Me: Nëntor 26, 2009, 09:47:46 PD »

Jashtë Linjë ARRI

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 62
 • Popullariteti: -1
 • PUTHJE DHE BUZEQESHJE
KENGE PER FEMIJE ..
« Pergjigju #19 Me: Janar 19, 2010, 03:48:37 MD »
 [rose] ME PELQEU SHUM URIME
DASHURI,PAQE,LUMTURI,HARMONI

Jashtë Linjë ARRI

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 62
 • Popullariteti: -1
 • PUTHJE DHE BUZEQESHJE
DASHURI,PAQE,LUMTURI,HARMONI

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
KENGE PER FEMIJE ..
« Pergjigju #21 Me: Mars 11, 2010, 06:55:47 MD »
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
KENGE PER FEMIJE ..
« Pergjigju #22 Me: Janar 16, 2012, 11:13:09 MD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
KENGE PER FEMIJE ..
« Pergjigju #23 Me: Janar 16, 2012, 11:31:40 MD »

Jashtë Linjë Idush

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 313
 • Popullariteti: 4
KENGE PER FEMIJE ..
« Pergjigju #24 Me: Mars 16, 2012, 11:02:13 MD »
Kjo esht kenga ime favorite
Mjaltë & Limon.


[biciklete]