Autori Tema: Emra Shqip per femije.  (Lexuar 52888 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #15 Me: Qershor 26, 2009, 04:34:15 MD »
KORABI
VJOLLCA
SHPRESA
MIRANDA
ILIR
FATJON
INDRIT
ARBRI
FATMIRA
FLUTURA
VALBONA
VALENTINA
ALBERTA
SARA
GENCI
ARBEN
RUDINA
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë ♥♥Dark_EyEs♥♥

 • Le donne sono fatte per essere amate non per essere comprese
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 32896
 • Popullariteti: 386
 • Credere é bene ,non credere meglio. ;)
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #16 Me: Qershor 29, 2009, 10:33:42 PD »
ersa fiksimi im  dhe genti

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #17 Me: Korrik 07, 2009, 10:59:11 PD »
Erlind
Fatjona
Shkumbin
Celjeta
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë shaban cakolli

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2549
 • Popullariteti: 4
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #18 Me: Gusht 23, 2009, 06:57:49 MD »
Flavia

Jashtë Linjë KORABI AL

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 12459
 • Popullariteti: 248
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #19 Me: Gusht 23, 2009, 11:33:27 MD »
Flavia

O FLAVIA nuk me thua nga rrieth ky emri jot se na qenka dhe emer shqipetar [raisedeyebrow]...tema siper keshtu thot
KUR  PADREJTSIA  BEHET  LIGJ....   DHUNA  ESHTE  DREJTSIA

Jashtë Linjë anisaaaa

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 30
 • Popullariteti: 2
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #20 Me: Mars 30, 2010, 12:24:29 MD »
ja disa emra shqip per femije:
 segda
 evelona
klaudia
flavia

ina
enxhi
  etj [clown]
. Kam lindur duke qare kur te gjithe qeshnin. Do te vdes duke qeshur kur te gjithe do qajne!

Jashtë Linjë djali_dk

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 607
 • Popullariteti: 12
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #21 Me: Prill 28, 2010, 03:02:14 PD »
Altrim
Altron
Liridon
Agron
Argjend
Algzon
Aldon

Jashtë Linjë Minatori

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2068
 • Popullariteti: 66
 • "Shfaqja me e madhe e Zgjuarsise,eshte Dyshimi."
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #22 Me: Prill 28, 2010, 03:13:35 PD »
Timi
Toni
Tani
Tosi
Gimi
Goni
Reni
Deni

Jashtë Linjë Fshatari_Tr

 • Per te miren shpreso,per te keqen pergatitu
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11183
 • Popullariteti: 96
 • KERKO,MESO,PUNO
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #23 Me: Qershor 02, 2010, 04:01:26 MD »
MAZLLUM

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #24 Me: Qershor 07, 2010, 09:04:53 MD »
Sibora
Vesa
Arber
Ermal
Valbona
Ajkuna
Alban
etc
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë marian metushi

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #25 Me: Qershor 13, 2010, 02:18:11 MD »
Marjon
erest
elvi
elvin
ditjon
agim
borana
ersida
klevis

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #26 Me: Gusht 16, 2010, 02:17:07 MD »
Timi
Toni
Tani
Tosi
Gimi
Goni
Reni
Deni


tarator vetem me t-e ti e?  [rlmao] [rlmao] [rlmao]

edhe se nderroke emrin tjeter vetem me 4 shkronja se lujke mo  [rlmao] [rlmao]
« Redaktimi i Fundit: Gusht 16, 2010, 02:24:01 MD nga ♥♥sheqerka♥♥ »

Jashtë Linjë jonida avril lavinge

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #27 Me: Tetor 04, 2010, 03:46:51 MD »

jonida

erisida

tedi

noeli
[/glow][/i][/font]

Jashtë Linjë Gisele

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 291
 • Popullariteti: 10
 • Vlonjatia
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #28 Me: Tetor 04, 2010, 03:47:56 MD »
erda  [rose]

Jashtë Linjë Danzel

 • Pikaboooo !!
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 635
 • Popullariteti: 5
 • yummy
Emra Shqip per femije.
« Pergjigju #29 Me: Tetor 04, 2010, 03:48:27 MD »

jonida

erisida

tedi

noeli
[/glow][/i][/font]
jonida emri jot i bukur eshte :)
dhe me i bukur sikur te prezantoheshe :P

http://www.nastradini.org/Forumi/prezantimi-juaj/
Someone tell me what's a man to do !!!