Autori Tema: Emra bebesh pls [praying]  (Lexuar 42022 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #60 Me: Janar 15, 2009, 12:12:56 PD »
Edhe sa ka per te lindur bre femija se mos na e ngatron punen e na del djal.
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #61 Me: Janar 15, 2009, 12:15:29 PD »
  mendohet aty rreth  4 shkurtit    [grin1] [grin1] [grin1]

djal , apo vajze te jete mire me shendet se emri kollaj asht 

megjthate flm shume per interesimin e te gjitheve   :) :) :) :) :)

Jashtë Linjë KOD

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 6863
 • Popullariteti: 12
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #62 Me: Janar 15, 2009, 12:17:42 PD »
  mendohet aty rreth  4 shkurtit    [grin1] [grin1] [grin1]

djal , apo vajze te jete mire me shendet se emri kollaj asht 

megjthate flm shume per interesimin e te gjitheve   :) :) :) :) :)

Fillimisht te uroj  shendet zemra,dhe uroj qe te lindesh fmi te shendosh.

Emri eshte puna me e leht ne ket sfer,fundja emrin e zbukuron vet ai. [shocked1]
Cdo dashuri qe ka si shkak jo lirine shpirterore por dicka tjeter,lehtesisht shnderrohet ne urrejtje.

Jashtë Linjë Angel_Girl

 • Rob zoti
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 22762
 • Popullariteti: 334
 • Wear a smile ~~ one size fits all.
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #63 Me: Janar 15, 2009, 05:41:53 MD »
Selda me pelqen shume gjithashtu dhe Arilda
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Jashtë Linjë Lunatic

 • No more Au-Iu!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4503
 • Popullariteti: 2
 • Qesh se s'qaj dot!
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #64 Me: Janar 15, 2009, 07:52:19 MD »
Lista e Bledit (sidomos nga fundi) mu duk mjaft interesante!  :)
Cilidoqofte emri, uroj te kete ndonje "L" brenda se behet me miklues... ;)
faraway, so close!

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #65 Me: Janar 15, 2009, 08:05:07 MD »
nderime te gjitheve per ndihmen tuaj   :)  jeni bota fare , interesante emrat   [bigok]


per pak desh lash nje nam

me pelqente emri ALKIDA  dhe shkurt thash KIDA  me vete


mirpo anglisht lexohet ose shprehet  AL-KAIDA   [shocked1] [shocked1] [shocked1] [shocked1] [shocked1] [shocked1]

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #66 Me: Janar 15, 2009, 08:11:24 MD »
nderime te gjitheve per ndihmen tuaj   :)  jeni bota fare , interesante emrat   [bigok]


per pak desh lash nje nam

me pelqente emri ALKIDA  dhe shkurt thash KIDA  me vete


mirpo anglisht lexohet ose shprehet  AL-KAIDA   [shocked1] [shocked1] [shocked1] [shocked1] [shocked1] [shocked1]


 [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance] [winningdance]

PASTAJ LUMSI NE    [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë dj diamant ®

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 8545
 • Popullariteti: 21
 • Specialist I Midhjes dhe I Peshkut
  • DJ DIAMANT
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #67 Me: Janar 16, 2009, 12:20:24 PD »
nderime te gjitheve per ndihmen tuaj   :)  jeni bota fare , interesante emrat   [bigok]


per pak desh lash nje nam

me pelqente emri ALKIDA  dhe shkurt thash KIDA  me vete


mirpo anglisht lexohet ose shprehet  AL-KAIDA   [shocked1] [shocked1] [shocked1] [shocked1] [shocked1] [shocked1]


Mos ket emer se taksirat me qeras pakistanezet pastaj, ene prit kur et vij tan pakistani per vizit ;rolf .

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #68 Me: Janar 16, 2009, 12:54:15 PD »
 [grin1]

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #69 Me: Janar 16, 2009, 12:58:00 PD »
DEA ESHTE EMER PURO SHQIPETAR I THJESHT E I BUKUR


 :) e kam menduar dhe eshte nje nder me favoritshmit  :)

si ma lexon ti mendjen goce do jesh tipi im, se ne shume tema jemi menje mendje

te pershendes ylli   [bestfriends]

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #70 Me: Janar 16, 2009, 01:01:32 PD »
t'rujt zoti e te dhonte fat   [praying]

zot ruji gocat e mira ne ket bote   [praying]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #71 Me: Janar 16, 2009, 01:05:53 PD »
t'rujt zoti e te dhonte fat   [praying]

zot ruji gocat e mira ne ket bote   [praying]


AMINNN [kiss3]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë elba-girl4ever

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2252
 • Popullariteti: 5
 • KLAUDIA MAMIT VET !!!!!!!!!!!
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #72 Me: Janar 16, 2009, 01:09:02 PD »
ahahahahaahah o nina o ylliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ika ika ju puth ju uroj gjume te embel ty dhe donches   [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends]

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #73 Me: Janar 16, 2009, 01:10:17 PD »
ahahahahaahah o nina o ylliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ika ika ju puth ju uroj gjume te embel ty dhe donches   [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends] [bestfriends]


Flm gjithashtu edhe une te uroj nje nat te qet te emebel me endrra te bukura.puqii fortt Star -Girl
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ERINDA-SEXY

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 402
 • Popullariteti: 0
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #74 Me: Janar 16, 2009, 01:11:55 PD »
    ERINDA    \\  SHKUR ERI ESHTE EMER SHUME I BUKUR MUA ME PELQEN