Autori Tema: Emra bebesh pls [praying]  (Lexuar 42295 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ஜKamikazjaஜ

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 17175
 • Popullariteti: 360
 • Per gli amanti.
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #120 Me: Nëntor 14, 2010, 02:48:04 MD »
o zot emri qe dua ti ve uen beit im eshte''segda'' e kam fiksim  [givelove] [givelove]

Jashtë Linjë trimi4t

 • Suprem Admin
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2352
 • Popullariteti: 52
 • Pse ?
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #121 Me: Nëntor 14, 2010, 02:52:23 MD »
oooooooo Trimmmi ma i miri bree[grin1]

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #122 Me: Dhjetor 22, 2010, 03:52:30 MD »
Lista e Bledit (sidomos nga fundi) mu duk mjaft interesante!  :)
Cilidoqofte emri, uroj te kete ndonje "L" brenda se behet me miklues... ;)

Ta mar si kompliment kte   [bestfriends]

Jashtë Linjë maria1984

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 261
 • Popullariteti: 18
Emra bebesh pls [praying]
« Pergjigju #123 Me: Shkurt 11, 2011, 08:33:21 MD »
evelina
ester
melina
marilena