Autori Tema: Cfare ju mungon nga femirija juaj?  (Lexuar 3091 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Cfare ju mungon nga femirija juaj?
« Me: Shkurt 21, 2010, 12:47:54 MD »
Cfare ju mungon nga femirija juaj? kush ka qene epizodi qe kujtoni shpesh?

Jashtë Linjë NaStRaDiNsJa

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 5722
 • Popullariteti: 185
 • In love...
Cfare ju mungon nga femirija juaj?
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 21, 2010, 12:49:07 MD »
me mungon ajo pafajsiaaa qe kisha kur kam qene vogel nuk dija sherre isha shum e lumtur pa asnje breng
I hate goodbye...♥

Jashtë Linjë ORIAL

 • .....(¯`·.¸ღ ♥ ღ ♥ ღ¸.·´¯) ........!.. I hAvE WiNgS..!
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3611
 • Popullariteti: 112
 • ATTRACTIVE AND LOVELY
Cfare ju mungon nga femirija juaj?
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 21, 2010, 12:51:37 MD »
koha e lire qe kisha loja me shoket perjashte gjithe diten  [grin1]
I always get what i want
“Nobody can go back and start a new beginning, but anyone can start today and make a new ending.”

Jashtë Linjë Vanito$a

 • Im The BomB Like [Tic-Tic] :P
 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 520
 • Popullariteti: 26
 • CoCCìи℮ĿĿά Col ƒiocco яoѕα
Cfare ju mungon nga femirija juaj?
« Pergjigju #3 Me: Mars 28, 2010, 12:26:40 MD »
te mos paturit pergjegjesi me mungon dhe justifikimet e gjyshes kur beja ndonje zullum ... [smiley1]
iM nOT anTiSoCiaL - i JuST=DONT LIKE YOU=

__________________________


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cfare ju mungon nga femirija juaj?
« Pergjigju #4 Me: Mars 28, 2010, 10:45:52 MD »
Hallvasia mmm ,,,ketej se gjen askund  [sad1]

Jashtë Linjë perluda1

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 89
 • Popullariteti: 6
Cfare ju mungon nga femirija juaj?
« Pergjigju #5 Me: Mars 28, 2010, 10:47:28 MD »
Hallvasia mmm ,,,ketej se gjen askund  [sad1]
ku rri ti mi ta cojm me post [cheesy1] [cheesy1]

rruga shishe lagja tap

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cfare ju mungon nga femirija juaj?
« Pergjigju #6 Me: Mars 28, 2010, 10:48:44 MD »
Te jete per me poste 30 min e kam GJermanine ,,, vete e marr atje  [smiley1]

Jashtë Linjë perluda1

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 89
 • Popullariteti: 6
Cfare ju mungon nga femirija juaj?
« Pergjigju #7 Me: Mars 28, 2010, 10:51:04 MD »
Te jete per me poste 30 min e kam GJermanine ,,, vete e marr atje  [smiley1]

po dhe une ne nje vend gjermanofoles jam:P prandaj thash me tbo nder:P
rruga shishe lagja tap

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cfare ju mungon nga femirija juaj?
« Pergjigju #8 Me: Mars 28, 2010, 10:53:24 MD »
Mos u shqeteso,,, se kam aq persona matane ,,, me ate rast bej dhe nje giro  [grin1]

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Cfare ju mungon nga femirija juaj?
« Pergjigju #9 Me: Janar 20, 2011, 11:59:31 MD »
Shendetlija dhe receli i manaferres mmmmmm  [grin1]