Autori Tema: Absolutisht te adhurueshme :)  (Lexuar 1677 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Absolutisht te adhurueshme :)
« Me: Tetor 13, 2012, 03:17:10 PD »

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Absolutisht te adhurueshme :)
« Pergjigju #1 Me: Mars 26, 2013, 04:49:23 PD »
Fali Zot gocat si shpirt ,, me nje kenge kercejne, buzeqeshin edhe te kenaqin shpirtin :)