Autori Tema: nje dicka e keqe  (Lexuar 3291 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë briken0011

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
nje dicka e keqe
« Me: Shkurt 04, 2010, 09:43:52 MD »
po ju them se ketu ne pallat kam nje komshie qe shkojm shum
por eshte 19 vjece edhe zoti e denoj i ka then tomor ne mushkeri
edhe ajo vet nuk e di edhe doketoret nuk munden te bejn dot gje ?
kjo eshte nje fatkeqesi , edhe mjekesia  nuk e kan arritur akoma te bejn dicka per
kete lloj semundje .....
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
nje dicka e keqe
« Pergjigju #1 Me: Shkurt 04, 2010, 10:12:28 MD »
Me vjen keq Briken.. >:( >:(
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
nje dicka e keqe
« Pergjigju #2 Me: Shkurt 07, 2010, 10:09:01 MD »
Mos u merzit thuj asaj merre lehte se te gjithe me ty do vijme .

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
nje dicka e keqe
« Pergjigju #3 Me: Shkurt 10, 2010, 03:03:03 MD »
po ju them se ketu ne pallat kam nje komshie qe shkojm shum
por eshte 19 vjece edhe zoti e denoj i ka then tomor ne mushkeri
edhe ajo vet nuk e di edhe doketoret nuk munden te bejn dot gje ?
kjo eshte nje fatkeqesi , edhe mjekesia  nuk e kan arritur akoma te bejn dicka per
kete lloj semundje .....

Gjynah me vjen keq...por rast  te  ngjashem ka kaluar dhe nje komshiu im, djale i ri 21 vjec (sot eshte 30 vjec).
E  cuan ne Greqi  dhe u  sherua...sot  eshte  shendoshe e mire pas gati 10  vjetesh....(me vone nuk dihet ca behet)
Sot  kane  arritur te bejne dhe transplantin e mushkrive, mos gaboj....
Mjeksi mjaft  te  zhvilluar  kane  edhe  turqit..une personalisht me shume kam besim tek turqit sesa europianet.  8)

Vetem keto  gjera  jane  shume  ne  varesi  te  gjendjes ekonomike.. :( :(

Jashtë Linjë briken0011

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 881
 • Popullariteti: 23
nje dicka e keqe
« Pergjigju #4 Me: Shkurt 11, 2010, 09:20:32 PD »
PO ajo sot ka per te vajtur ne ambasad gjermane edhe mund te iki ne gjermani, por do zoti edhe ben mberekulli,flm qe keni shkruajtur ,
Duhet te me ruash kur te me kesh,
qe kur te me duash te me gjesh.


http://adf.ly/?id=702875

Jashtë Linjë ★ARIEL★

 • ★MADAME★BEST_MOM★
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 36240
 • Popullariteti: 436
nje dicka e keqe
« Pergjigju #5 Me: Shkurt 11, 2010, 11:59:19 PD »
Ishallah ,  zoti  e  shpetofte, mjeksia  e  sotme ben mrekullira...e  kam  vertetuar  vete  para  dy  vjetesh.. ;)
kisha vjehrrin me formen me te rende ..dhe sot eshte per mrekulli saqe habiten dhe vete mjeket qe u moren me te... :)
(Turqi - Spt. Amerikan)
na thane qe edhe 3 muaj...por ja qe edhe mbas dy vjetesh analizat i ka per mrekulli, me mire se ne qe s'kemi asgje... :)

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
nje dicka e keqe
« Pergjigju #6 Me: Qershor 19, 2012, 10:35:21 MD »
Ka dhe me keq psh ke gjithcka ne jete dhe nuk sheh me sy nje krijese te trupit tend ,,, mjere kujt i bie nje vere e tille e hidhur me keq se uthulla .