Autori Tema: Duhani  (Lexuar 17045 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë tildaaa

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1335
 • Popullariteti: 40
Duhani
« Pergjigju #30 Me: Gusht 26, 2010, 10:47:59 MD »
varesia nga duhani eshte nje nder shume veset qe mund te ekzistojne sot. por, me e keqja eshte me ata te cilet e pijne per tangallek, e me pas kur vjen puna per ta lene s`e lene dot (jo per gje por s`i le duhani ato)  [cool1]  [shpulle]
If you belive in me, I`ll belive in you!

Jashtë Linjë a_lesio

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 770
 • Popullariteti: 10
Duhani
« Pergjigju #31 Me: Gusht 27, 2010, 05:54:38 MD »
duhani demton me shume ata qe na rrethojne [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Amy

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4307
 • Popullariteti: 178
Duhani
« Pergjigju #32 Me: Gusht 27, 2010, 07:50:42 MD »
Eshte e vertete qe duhani demton me shume te  tjeret.
Diku lexova qe njera kishte hedhur ne gjygj dhe kerkonte demshperblim nga pronari i saj sepse kishte nje semundje te keqe qe ishte krijuar nga tymi i duhanit.
Kishin bere analizat dhe marka e duhanit qe pronari i saj pinte i kishte shkaktuar kete semundje .

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
duhani
« Pergjigju #33 Me: Korrik 04, 2012, 12:00:28 MD »
Duhani te dobeson, te rrudh fytyren, te ben me te shemtuar.
« Redaktimi i Fundit: Korrik 04, 2012, 12:23:22 MD nga Iness »
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë Iness

 • Arch
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 6612
 • Popullariteti: 144
duhani
« Pergjigju #34 Me: Korrik 04, 2012, 12:21:49 MD »
Problemin me te madh, e kane ata qe nuk pine duhan.
Tymi qe thith nga te tjeret shkakton deme po aq te medha ne shendet. Me keq eshte  per ata qe e kane veshtire eren,  e kane cik veshtire zgjedhjen e te dashurit :p
Science is organised knowledge. Wisdom is organised life.

Jashtë Linjë vissi_kaze

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3579
 • Popullariteti: 42
Duhani
« Pergjigju #35 Me: Dhjetor 09, 2012, 11:32:58 MD »
Behind every great man there's a great woman willing and ready to kick his ass if he screws up.