Autori Tema: Abozimi dhe neglizimi i moshave te vjetra  (Lexuar 2883 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë dr.Dugi

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 13
  • Popullariteti: 0
Abozimi dhe neglizimi i moshave te vjetra
« Me: Mars 22, 2014, 01:57:25 MD »
Se si e perjetojne ata kete gje, mund ta lexoni ketu: http://keshillamjekesore.info/abuzimi-dhe-neglizhimi-tek-te-moshuarit/
Jeto sikur do vdesesh neser, meso sikur do jetoshe pergjithmon.