Autori Tema: a e dini se lakra parandalon dhe mjekon ulceren ?  (Lexuar 2620 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë missloli

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 1
 • Popullariteti: 0
a e dini se lakra parandalon dhe mjekon ulceren ?
« Me: Janar 06, 2009, 04:17:26 MD »
po po eshte e vertete.. lakra eshte pare shume efektive ne parandalimin e ulceres gastroduodenale. perdorimi i 30ml leng lakre ne dite sheron ulceren.  e pra mos e lini jashte dietes suaj kete perim, mbroni stomakun tuaj

Jashtë Linjë anisa

 • TUJ TUJ TUJ CA TE DUSH TI THUJ ME MU MOS E LUJ....
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 7433
 • Popullariteti: 30
 • PURO DURRSAKE
a e dini se lakra parandalon dhe mjekon ulceren ?
« Pergjigju #1 Me: Maj 29, 2009, 05:52:59 MD »
 [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] [huh1] kete se dija vallai...............sa te rrosht te mesosh..............
Sikur te ishin te gjithe njerzit ashtu sic duken,ndryshe do ishte...

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
a e dini se lakra parandalon dhe mjekon ulceren ?
« Pergjigju #2 Me: Maj 29, 2009, 05:55:30 MD »
Hehehhehe flm per kshillat
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
a e dini se lakra parandalon dhe mjekon ulceren ?
« Pergjigju #3 Me: Mars 03, 2010, 11:15:54 MD »
po po eshte e vertete.. lakra eshte pare shume efektive ne parandalimin e ulceres gastroduodenale. perdorimi i 30ml leng lakre ne dite sheron ulceren.  e pra mos e lini jashte dietes suaj kete perim, mbroni stomakun tuaj

Interesante ,,, kurse une do shtoja qe perdoreni lakren e gjalle tip sallate me qepe dhe limon ,,, kalori trefish ose ndryshe tris ...Lakra sheron ulceren ,,, qepa eshte ilaci me i mire per syte dhe limoni me vitaminen C ben mrekullira .

Jashtë Linjë a_lesio

 • anetare i/e nderuar
 • ****
 • Postime: 770
 • Popullariteti: 10
a e dini se lakra parandalon dhe mjekon ulceren ?
« Pergjigju #4 Me: Gusht 27, 2010, 05:56:24 MD »
prandaj  lepuri eshte i shijshem [laugh1] [laugh1] [laugh1]