Forumi Nastradini

Interneti dhe Informacioni => Interneti dhe Shqipëria => Tema është filluar nga: LuXor ne Nëntor 03, 2007, 12:03:51 PD

Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: LuXor ne Nëntor 03, 2007, 12:03:51 PD
Pershendetje,
tashme nastradini.com ju ofron mundesine te dergoni sms falas ne gjithe boten! Qe sot nese ndodheni online nuk keni pse te harxhoni lek kot per te derguar sms te afermeve apo shokeve tuaj kudo qe ndodhen.

Adresa e faqes per te derguar sms eshte: www.nastradini.com/sms/
Ose si alternative nese nuk ju kujtohet adresa direkte, mund te hyni ne faqen rone te pare www.nastradini.com dhe me pas te klikoni majtas tek menu " Sms Falas " .

E rendesishme: " Hapat qe duhet te beni per te derguar mesazhe falas ne gjithe boten. "

1) Te shkruani numrin tuaj me prefiksin e shtetit ku ndodheni perpara! ( Psh: italia e ka +39 ,  shqiperia e ka +355, amerika e ka +1 e keshtu me radhe ) . Nese jeni ne itali beni: +39numri , ne shqiperi +355numri , ne Usa +1numri . Mos beni 00355 apo 0039 apo 001! Pasi 00 zvendesohet nga shenja  " + ".
2) Shkruani numrin e destinatarit , personit te cilit i dergoni mesazhin duke perdorur menyren e mesiperme: +prefiksinumri
3 Shkruani mesazhin maksimumi 100 karaktere.
1) klikoni tek " Dergo"

Me pas te gjitha udhezimet jan shume te lehta! Mjafton ti ndiqni jan 3 hapa.
1) vendosni kodin qe do t'ju dale ne figure dhe klik tek " Vazhdo"
2) prisni kodin qe do t'ju vije ne telefonin tuaj celular dhe me pas futeni tek kodi verfikimit.
3) klikoni tek " Vazhdo" dhe mbaruat.

Ketu shihni edhe te gjitha hapat me figura. Eshte shume here me e lehte se sa mund te duket nga ky postim ;)
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Pleshti ne Nëntor 03, 2007, 03:38:39 PD
Une e provova dhe punon. Shume faleminderit, po lajmeroj te njohurit e mi.  ;D
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Angel_Girl ne Nëntor 03, 2007, 05:57:22 PD
Shume e lehte  ;D na vini nr e telefonave tani tu cojm sms  ;D ;D ;D ;D
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: WiLD-CHeRRy ne Nëntor 03, 2007, 09:52:10 MD
Shume e lehte  ;D na vini nr e telefonave tani tu cojm sms  ;D ;D ;D ;D


hahahahahaha angel_girl, hahahahaha sa qesha!

Ej po punon kjo SMS-ja apo jo? Se me bete kurioze, s'kam bere ndonjeher nga keto shkrimet kshu une kur thote vani :D.
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: TARZAN BOY ne Nëntor 03, 2007, 10:03:03 MD
PO SA ESHTE LIMITI ?? DERI NE SA SMS MUND TE DERGOSH??
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Pleshti ne Nëntor 03, 2007, 10:27:27 MD
PO SA ESHTE LIMITI ?? DERI NE SA SMS MUND TE DERGOSH??

Nuk ka limit Tarzan_Boy. Une kam derguar qindra sms qe dje  ;D
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: TARZAN BOY ne Nëntor 04, 2007, 02:04:05 MD
PLESHTI FLM SHOKU,DHE UNE DEGOVA DISA SMS DJE POR NUK DI PSE NUK PO DERGOJ DOT ME....ME ERDHI NJE SMS NE TELEFON QE THOTE:::

MAXIMUM 3JAMS REACHED....REPLY WITH ONE OR MORE #S TO LEAVE,,,,
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Nastradini ne Nëntor 10, 2007, 03:41:28 MD
PLESHTI FLM SHOKU,DHE UNE DEGOVA DISA SMS DJE POR NUK DI PSE NUK PO DERGOJ DOT ME....ME ERDHI NJE SMS NE TELEFON QE THOTE:::

MAXIMUM 3JAMS REACHED....REPLY WITH ONE OR MORE #S TO LEAVE,,,,

Sapo e provova dhe sms-et dergohen ne rregull. Mendoj se ka qene ndonje problem kalimtar, mbingarkese serveri per momentin. Provoje perseri dhe mendoj se mund te dergosh lirshem.
Me informo nese ke probleme.
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Belle_Fleur ne Nëntor 10, 2007, 10:44:40 MD
:( dhe nje here qe u bera mukajet te dergoj nje sms falas :( nuk punon
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: WiLD-CHeRRy ne Nëntor 10, 2007, 11:19:36 MD
:( dhe nje here qe u bera mukajet te dergoj nje sms falas :( nuk punon


Hahahahhaha po ku mesoi NASTRADINI te lidhi mesazhet free per ne a lumadhe? Ai gjithe diten verdalle me ysh gomar, maje gomarrit :D :D :D, edhe uen provova te dergoja sms edhe nuk punonte, i bera naften, u merzita e mbylla fare...
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Belle_Fleur ne Nëntor 10, 2007, 11:27:20 MD
po moj  ??? prita te me vinte konfirmini ne tel
po mazalla  :-\
sa kott  :-X
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Nastradini ne Nëntor 12, 2007, 07:16:50 MD
po moj  ??? prita te me vinte konfirmini ne tel
po mazalla  :-\
sa kott  :-X
:( dhe nje here qe u bera mukajet te dergoj nje sms falas :( nuk punon

Hahahahhaha po ku mesoi NASTRADINI te lidhi mesazhet free per ne a lumadhe? Ai gjithe diten verdalle me ysh gomar, maje gomarrit :D :D :D, edhe uen provova te dergoja sms edhe nuk punonte, i bera naften, u merzita e mbylla fare...


Femra jeni u falet nese s'dini te shkruani numerin edhe pas nje shpjegimi si ai me siper. Per ty PiCCoLa skisha dyshime qe s'je e afte ta beje por nga belle_fleur se prisja ;D

Sms-et punojne ne rregull mund t'ua konfirmojne shume persona ketu qe e kan provuar duke filluar nga mua i pari ;) Thjesht duhet te mesoni si shkruhet numeri me prefiks.. dhe siper te shkruani numrin tuaj poshte ate te marresit :P

Ndoshta nje dite do te mesoni ;)
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Angel_Girl ne Dhjetor 10, 2007, 12:03:14 PD
Vlonjatja ty ta kan fal gomarin ti me thu eshte i vjeter:P:P:P :D :D :D
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Nastradini ne Dhjetor 11, 2007, 08:02:17 MD
punon mi punon..
na u lodhen gishtat duke derguar ne vlore (kushon :D)

po shume te shkurtra.. na gjeni ndonje qe te mbushim faqen.. se dhe kshu te dergosh 238492347234 ne dite... eh sa pertoj  ???

I dashke te gjitha ti, nuk do te lodhesh. Shkruaj dy ne vend te 1 pa limit i ke ;) .
Dhe boll me nise sms mua se ma bllokove telefonin kromashe ;D
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Angel_Girl ne Dhjetor 18, 2007, 01:04:27 PD
Erion me ke derguar mesazh se nuk punojn sms-t falas,sapo e provova dhe nese i ndjek mire hapat qe duhen sdo kesh problem :)
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: LuXor ne Janar 04, 2008, 06:30:39 MD
Pershendetje,

Vendosa prap programin e vjeter per te derguar Sms Falas pa limit ne gjithe boten. Adresa
eshte perseri e para www.nastradini.com/sms/

Por tani kam shtuar edhe nje program tjeter me te cilin mund te dergoni 2 sms ( nga e njejta Ip) por te gjate 160 karaktere ( jo 100 si tjetri. ) . Gjithashtu dergohen shume shpejte dhe pa asnje konfirmim.
Adresa eshte www.nastradini.com/sms/sms.php

Pra:

www.nastradini.com/sms - Per te derguar sms falas pa limit .

www.nastradini.com/sms/sms.php per te derguar 2 sms te gjate ne menyre te shpejte.

Per cdo problem kontaktoni me ne ne adresen: nastradini.com@gmail.com
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Angel_Girl ne Janar 04, 2008, 10:08:29 MD
 Luxor me kete te dytin mund te dergosh vetem dy gjithsej dhe aq apo vetem dy ne te njejtin nr??
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: LuXor ne Janar 05, 2008, 04:05:38 MD
Luxor me kete te dytin mund te dergosh vetem dy gjithsej dhe aq apo vetem dy ne te njejtin nr??

Mund te dergosh 2 gjithesej ne dite nga e njejta IP. Pra nese ti ke Ip fikse qe nuk ndryshon dergon 2 ne dite. Nese ke Ip qe ndryshon sa here ben connect ne internet , mjafton te besh disconnect dhe me pas connect dhe dergon dy te tjere. Dhe keshtu me radhe... Gjeja e mire eshte qe: mesazhet kan tekst  me te gjate dhe i dergon shpejt pa asnje kod konfirmimi.

Kurse per sa i perket programit te vjeter, ai te lejon te dergosh pa limit por e ka tekstin me te shkurter :).

www.nastradini.com/sms & www.nastradini.com/sms/sms.php
 
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Danzel ne Janar 06, 2008, 07:30:28 MD
ja pra nje menyr qe te cosh me shum se dy ne nje dite ..

tek ky webi vetem futeni me proxy te kti webit qe postova

duhet vetem qe te shkruani se ne cfar faqje deshironi te hyni ..

http://proxy-online.mortal-team.com/
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Nastradini ne Janar 06, 2008, 11:16:28 MD
ja pra nje menyr qe te cosh me shum se dy ne nje dite ..

tek ky webi vetem futeni me proxy te kti webit qe postova

duhet vetem qe te shkruani se ne cfar faqje deshironi te hyni ..

http://proxy-online.mortal-team.com/

E provove ti Danzel dhe funksiononte? . Nuk jam i bindur nese funksionon kjo gje, por nese funksionon eshte vertete ide e mire! Dergon mesazhe nga 160 karaktere pa limit.
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: WiLD-CHeRRy ne Mars 05, 2008, 02:10:33 PD


Femra jeni u falet nese s'dini te shkruani numerin edhe pas nje shpjegimi si ai me siper. Per ty PiCCoLa skisha dyshime qe s'je e afte ta beje por nga belle_fleur se prisja ;D

Sms-et punojne ne rregull mund t'ua konfirmojne shume persona ketu qe e kan provuar duke filluar nga mua i pari ;) Thjesht duhet te mesoni si shkruhet numeri me prefiks.. dhe siper te shkruani numrin tuaj poshte ate te marresit :P

Ndoshta nje dite do te mesoni ;)

[/quote]

Hahahahahah mire e ke ti shoku se une i shkruaj qe nga cell-i im, s'kam kohe te merem me budalleqe interneti.
Do thuash ti jane free, po pune emadhe se arxhova 15 cent per nje mesazh qe dergova jashte Amerrikes
Pastai ke te drejt Zoti Kadi Efendi Hoxhe Nastradini, kur vjen puna per tek int e di vete ti si e ujdis une ;)

* Nastro look  --->  >:D
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Pleshti ne Mars 14, 2008, 07:58:37 MD
ja pra nje menyr qe te cosh me shum se dy ne nje dite ..

tek ky webi vetem futeni me proxy te kti webit qe postova

duhet vetem qe te shkruani se ne cfar faqje deshironi te hyni ..

http://proxy-online.mortal-team.com/

Hej nuk punon me kjo faqja e proxyve, dhe tani dergoj vetem 2 sms ne dite.
Njihni ndonje faqe tjeter per proxy?
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Nastradini ne Mars 19, 2008, 01:33:34 MD
ja pra nje menyr qe te cosh me shum se dy ne nje dite ..

tek ky webi vetem futeni me proxy te kti webit qe postova

duhet vetem qe te shkruani se ne cfar faqje deshironi te hyni ..

http://proxy-online.mortal-team.com/

Hej nuk punon me kjo faqja e proxyve, dhe tani dergoj vetem 2 sms ne dite.
Njihni ndonje faqe tjeter per proxy?

http://www.browsewithproxy.com/

Provo njehere kete. Shpresoj te te hyj ne pune. :)
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: LuXor ne Prill 18, 2008, 02:06:02 PD
U rikthye perseri sherbime sms falas. Faqet jane po ato:

www.nastradini.com/sms/ ( Dergohen ne gjithe boten, 5 ne dite per cdo person, 100 karaktere secili prej mesazheve)

www.nastradini.com/sms/sms.php ( Mesazhe me te gjate 160 karaktere por vetem 2 ne dite, dhe nuk punon ne itali)
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: LuXor ne Prill 18, 2008, 11:46:11 MD
He grupi i provuat me Shqiperine, ameriken, italine, angline?  :P
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: *Bleri* ne Prill 22, 2008, 07:36:51 MD
une e provova sot , ne UK
po se di a ka arritur apo jo.. nqs me jep telefon atehere eshte super adresa.

shiko dhe dicka kur e dergova nuk me tha your mess send , s'me tha asgje...
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: *Bleri* ne Prill 23, 2008, 10:13:56 MD
ahuuuuu  s'punojn as edhe njera >:(
ose ndoshta une  s'di si perdoret por dyshoj  .
 aty thonte qarte  numrin me prefix te shtetit ku doni ta dergoni dhe pastaj nr e telefonit te pers... pastaj 160 shkronja jo me teper
do na e shpjegoj nonjoni si duhet apo te rrijm te shofim sa e bukur eshte faqja  :'(
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: LuXor ne Prill 24, 2008, 11:38:25 MD
ahuuuuu  s'punojn as edhe njera >:(
ose ndoshta une  s'di si perdoret por dyshoj  .
 aty thonte qarte  numrin me prefix te shtetit ku doni ta dergoni dhe pastaj nr e telefonit te pers... pastaj 160 shkronja jo me teper
do na e shpjegoj nonjoni si duhet apo te rrijm te shofim sa e bukur eshte faqja  :'(

160 shkronja eshte kjo: www.nastradini.com/sms/sms.php
Sapo i dergova nje sms nje shoqes time ne USA dhe punon si jo.
Bej kujdes si e shkruan numrin: Ketu numri duhet shkruajtur: me 00 ne vend te + .

Pra per Shqiperine 00355 , per Amerikn 001 etj.

Kurse tek faqja e pare www.nastradini.com/sms prefiksi shkruhet +355, +1 etj.

Provo te besh si te thashe une.
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: *Bleri* ne Prill 25, 2008, 10:16:34 PD
me 00 e shkruajta ne fillim  pastaj prefiksin e shtetit dhe numrin e personit qe dergoj mess
 te lexoj  anglisht dhe  shqip di , sot e provova prape dhe s'dergon ne angli, ndoshta eshte vetem per disa shtete qe  jan te kufizuara sms . 
gjiths. thks per shpjegimin.

Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: WiLD-CHeRRy ne Maj 01, 2008, 01:25:32 PD

[/quote]

160 shkronja eshte kjo: www.nastradini.com/sms/sms.php
Sapo i dergova nje sms nje shoqes time ne USA dhe punon si jo.
Bej kujdes si e shkruan numrin: Ketu numri duhet shkruajtur: me 00 ne vend te + .

Pra per Shqiperine 00355 , per Amerikn 001 etj.

Kurse tek faqja e pare www.nastradini.com/sms prefiksi shkruhet +355, +1 etj.

Provo te besh si te thashe une.
[/quote]

Me dergo dhe mua nje mesazh luci  :D  Nr i cell eshte ky: (Nyj.nyj,nyj) -fyj-fyj-fyj-zik-zik-zik.
Thank ju shume, ij eprishiejt dhat from jor said.
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: LuXor ne Maj 02, 2008, 05:44:35 MD

160 shkronja eshte kjo: www.nastradini.com/sms/sms.php
Sapo i dergova nje sms nje shoqes time ne USA dhe punon si jo.
Bej kujdes si e shkruan numrin: Ketu numri duhet shkruajtur: me 00 ne vend te + .

Pra per Shqiperine 00355 , per Amerikn 001 etj.

Kurse tek faqja e pare www.nastradini.com/sms prefiksi shkruhet +355, +1 etj.

Provo te besh si te thashe une.
Citim
Me dergo dhe mua nje mesazh luci  :D  Nr i cell eshte ky: (Nyj.nyj,nyj) -fyj-fyj-fyj-zik-zik-zik.
Thank ju shume, ij eprishiejt dhat from jor said.

Te keqen te arabishtes e qake me lot.

C'tu them... ksaj budallackes qe i dergoj une ne Usa i vene te gjitha   :P  :D
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: JaM_VlOnJaTe ne Maj 02, 2008, 05:56:37 MD
C'tu them... ksaj budallackes qe i dergoj une ne Usa i vene te gjitha   :P  :D
Kujt o???....

Nejseee meqe ra fjala, mua s'me punon me.  Dergova dy qe ate dite qe me the (para 2-3 javesh) dhe se kisha provuar me..  PO i coja kushos nje tani dhe me thote "You have reached the maximum
of free SMS."  Do ma rregullosh cik apo ca..??

Shume feks, muahz  :-* :)
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: LuXor ne Maj 02, 2008, 06:15:11 MD
C'tu them... ksaj budallackes qe i dergoj une ne Usa i vene te gjitha   :P  :D
Kujt o???....

Nejseee meqe ra fjala, mua s'me punon me.  Dergova dy qe ate dite qe me the (para 2-3 javesh) dhe se kisha provuar me..  PO i coja kushos nje tani dhe me thote "You have reached the maximum
of free SMS."  Do ma rregullosh cik apo ca..??

Shume feks, muahz  :-* :)
Ty pra...

E ke IP fikse . Tek ajo qe te dhashe mund te dergosh 2 sms per IP. Ti i ke arritur, dergoji nga shtepia tani se atje ke Ip tjeter  ;)
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: JaM_VlOnJaTe ne Maj 02, 2008, 06:18:21 MD
Nc une thashe se ishte 2 ne dite ore  :-X
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: LuXor ne Maj 02, 2008, 06:22:11 MD
Per ata qe kan Ip dininamike dhe u ndryshon cdo dite po  ;) . Jo per ty fshatare  ;D
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: eri_fr ne Maj 30, 2008, 06:19:36 MD
HEJ O GJENI I BIOINFORMATIKES
KY NUK DERGOKA ME SHUME SE 2SMS!

APO U PRISH KY?!
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Nastradini ne Qershor 02, 2008, 09:46:30 MD
HEJ O GJENI I BIOINFORMATIKES
KY NUK DERGOKA ME SHUME SE 2SMS!

APO U PRISH KY?!

Sikur te lexoje me pare mire do ishte.

2 Sms dergon nga e njejta IP , tek faqja rezerve.
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 02, 2008, 09:49:50 MD
Per ata qe kan Ip dininamike dhe u ndryshon cdo dite po  ;) . Jo per ty fshatare  ;D
ah une e kam dinamike ip 
 dmth dergoj me shume sms ?
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Nastradini ne Qershor 02, 2008, 09:51:28 MD
Per ata qe kan Ip dininamike dhe u ndryshon cdo dite po  ;) . Jo per ty fshatare  ;D
ah une e kam dinamike ip 
 dmth dergoj me shume sms ?

PO dergon 2 sms per cdop ip... Nese cdo dite ke Ip te ndryshme atehere dergon cdo dite 2 sms. nese e ke vertete dinamike , mjafton te besh disconnect dhe me pas reconnect, dhe duke patur nje Ip tjeter serveri nuk ka si ta mari vesh qe je i njejti person. Keshtu dergon pa limit :)
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 02, 2008, 09:55:28 MD
po mo vertete e kam dinamike , kam modem  qe sa her  dua e ndrroj ip .

per sa i perket shteteve me verte ne gjith boten sms? apo...
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Nastradini ne Qershor 02, 2008, 09:58:12 MD
po mo vertete e kam dinamike , kam modem  qe sa her  dua e ndrroj ip .

per sa i perket shteteve me verte ne gjith boten sms? apo...

Jan dy faqe:

www.nastradini.com/sms/ Kjo dergon ne gjithe boten.

www.nastradini.com/sms/sms.php kjo ne gjithe boten pervec Italise.
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 02, 2008, 10:02:32 MD
nastro me jep numrin tend  te dergoj mesazh per prove :P
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: eri_fr ne Qershor 02, 2008, 10:03:33 MD
HEJ O GJENI I BIOINFORMATIKES
KY NUK DERGOKA ME SHUME SE 2SMS!

APO U PRISH KY?!

Sikur te lexoje me pare mire do ishte.

2 Sms dergon nga e njejta IP , tek faqja rezerve.

po tani si tja bej une?
kan kaluar nja dy dite, kur te dergoj prap?
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Nastradini ne Qershor 02, 2008, 10:05:55 MD
HEJ O GJENI I BIOINFORMATIKES
KY NUK DERGOKA ME SHUME SE 2SMS!

APO U PRISH KY?!

Sikur te lexoje me pare mire do ishte.

2 Sms dergon nga e njejta IP , tek faqja rezerve.

po tani si tja bej une?
kan kaluar nja dy dite, kur te dergoj prap?

Nese ti e ke IP fikse, me pak fjale  cdo dite e njejta Ip, atehere nuk dergon dot nga adresa e dyte www.nastradini.com/sms/sms.php

Provo qe ketu: www.nastradini.com/sms/


Per Blerinden:  +39 166 166 144
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: eri_fr ne Qershor 02, 2008, 10:07:53 MD
faleminderit  ;)
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: *Bleri* ne Qershor 02, 2008, 10:13:45 MD
;D ahahah  vetem prefiksi qenka tamam aty ..
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: eri_fr ne Qershor 05, 2008, 10:30:03 MD
NASTRO

nuk punoka me sms-t per mua! nuk e kuptoj pse!

po munde te me japesh ndonje adres tjeter...
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: cun_per_qef ne Qershor 07, 2008, 02:21:54 MD
girly_chocolate ta jap dhe une nr me dergo ca dhe mua  ;D
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: ku je ne Qershor 08, 2008, 02:51:10 MD
shum mir po funksionojka ne te gjith boten
Titulli: tung
Postuar nga: begzati ne Qershor 29, 2008, 03:32:51 MD
tung
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: marko ne Korrik 19, 2008, 08:37:41 PD
po si cohen mpre se spo coj dot
ku duhet te klikoj
ju lutem ma tregoni pak neqoftese se keni bezdi
falimendiret
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: BOHAN ne Gusht 31, 2008, 10:53:03 MD
Ej qenkan nom fare kto mor plak....
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.po sa sms kemi se kemi ngecur
Postuar nga: nazmie ne Shtator 18, 2008, 12:41:03 MD
Shume e lehte  ;D na vini nr e telefonave tani tu cojm sms  ;D ;D ;D ;D
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: boy-al ne Nëntor 27, 2008, 09:39:52 MD
ej nuk dergohen fare. e kam provu dhe her tjeter dhe nuk ka dergu
(http://www.2and2.net/files/492efa38b8043.jpg) (http://www.2and2.net)
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: feriti ne Shkurt 15, 2009, 12:57:36 MD
Shume e lehte  ;D na vini nr e telefonave tani tu cojm sms  ;D ;D ;D ;D


hahahahahaha angel_girl, hahahahaha sa qesha!

Ej po punon kjo SMS-ja apo jo? Se me bete kurioze, s'kam bere ndonjeher nga keto shkrimet kshu une kur thote vani :D.
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: inaaaa ne Mars 13, 2009, 02:27:56 MD
po ku na thote per kreditin e nr si te shkruajme????kush na thote naj gje??
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Nastradini ne Mars 13, 2009, 05:27:36 MD
ka nje maksimum per sms keto kohet e fundit inaa.  3jam nuk te lejon te dergosh me shume se 5 sm pa pagese, dhe me von te kerkon te paguash dmth te shtosh kredine.

Nuk po gjejm dot sherbime te tjera 100% free..
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: EDLIRA ne Mars 13, 2009, 05:52:21 MD
un e kom provu dhe nuk mi con.....ca te beje.....
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Nastradini ne Mars 13, 2009, 05:55:53 MD
 [cheesy1] po ti a me len cfar i shkruajta ines? qe pasi kalon 5 sms e kerkon te pagush, me sa duket edhe ti i ke kaluar 5.
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: cuore_dei_angeli ne Mars 13, 2009, 05:59:03 MD
un e kam bere prove me dergu po ja qe ai mesazhi me codin nuk vjen ne cel. tim...
nuk kam dergu asnje. si tia bej[grosecolere] [grosecolere] [grosecolere] [grosecolere]
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: EDLIRA ne Mars 13, 2009, 06:44:55 MD
[cheesy1] po ti a me len cfar i shkruajta ines? qe pasi kalon 5 sms e kerkon te pagush, me sa duket edhe ti i ke kaluar 5.
mu nuk me co asnje re
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: inaaaa ne Mars 15, 2009, 06:50:47 MD
shume flmn nastradini !!!!po mua nuk me co asnje po  ashtu si edlira...
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: k58 ne Mars 15, 2009, 07:25:21 MD
e ca na duhen thanks po sme hyjn ne pune
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Gusht 09, 2009, 08:08:52 MD
A vlen ndonjeri ketu apo Jo? ;)
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: BOHAN ne Gusht 09, 2009, 08:13:22 MD
shume flmn nastradini !!!!po mua nuk me co asnje po  ashtu si edlira...
As mua nuk me co asnje  [sad1]
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: pikkola_bimba ne Gusht 24, 2009, 09:22:15 MD
mund te dergohen nga amerika ne shqiperi??? apo vtm prej shqiperise, jasht saj???
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Gusht 25, 2009, 12:30:37 PD
mund te dergohen nga amerika ne shqiperi??? apo vtm prej shqiperise, jasht saj???
Per momentin asnjo nuk po punon as mos u mundo [peace2]
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Ladi-F ne Shtator 18, 2009, 05:01:50 MD
nuk di te dergoj sms me meson ndokush
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shtator 18, 2009, 05:03:17 MD
nuk di te dergoj sms me meson ndokush

Nuk punon mo ky web. ;) ;)
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: cuore_dei_angeli ne Shtator 18, 2009, 05:54:42 MD
haha donche me vertet qe nuk punon
dhe un qe u regjistrova ketu per te dergu sms falas
por ja qe sms nuk dergova por ngela ketu  [teasing] [teasing]
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: ♥♥DONCHE♥♥ ne Shtator 18, 2009, 05:56:05 MD
haha donche me vertet qe nuk punon
dhe un qe u regjistrova ketu per te dergu sms falas
por ja qe sms nuk dergova por ngela ketu  [teasing] [teasing]

Po ja pra mos provoni..Ka bo dikur amo jo mo
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: lukToozy ne Dhjetor 27, 2019, 02:07:12 PD
???? ????????????? ????????? (https://www.lukland.ru/catalog/hatches/metalhatches/softline-nerzh-gloss/variant/1506) ??? ??????? ???? ??? ?????? ??????? ?????????????? (https://www.lukland.ru/catalog/hatches/hatchesfortile/euroformat/etr/variant/232)
 
https://www.lukland.ru/catalog/hatches/metalhatches/softline-grankey-seal/variant/1384
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Inosesosis ne Janar 08, 2020, 03:00:59 PD
Po?yczki prywatne od ludzi, aktualne prywatne og?oszenia po?yczkowe.
 
Od dawna mo?na zaobserwowa? w przeró?nych serwisach og?oszenia typu : Dam pozyczk? prywatn? równie? przez internet.
 
Obecnie to ca?kiem powszednie og?oszenie umo?liwiaj?ce znalezienie ?róde? finansowania. Po?yczki prywatne wkroczy?y ju? w rynek finansowy na sta?e.
Wynalezienie w?a?ciwej po?yczki prywatnej wbrew pozorom nie jest proste.
 
Trzeba u?ytkowa? z serwisów, które skupiaj? si? na zamieszczaniu og?osze? od prywatnych inwestorów.
 
Jednym z wi?kszych serwisów og?oszeniowych, w którym prywatni inwestorzy mog? zamieszcza? w?asne og?oszenia jest pozyczka-ogloszenia.pl - Po?yczka og?oszenia (https://pozyczka-ogloszenia.pl/)
 
Serwis pozyczka-ogloszenia.pl rekomenduje bezpieczne po?yczki gotówkowe od prywatnych inwestorów na dowolny cel, bez za?wiadcze? o zarobkach i dochodach. Mo?na w nim znale?? kredyty pod weksel oraz zastaw auta, mieszkania, domu ewentualnie dowolnej nieruchomo?ci.
 
Po?yczka prywatna przez internet charakteryzuje si? w du?ej mierze prostsz? procedur? ni? kredyt bankowy aczkolwiek z regu?y wymagane jest jakie? zabezpieczenie np. w postaci weksla czy te? zastawu.
 
Sprawdzaj za po?rednictwem pozyczka-ogloszenia.pl bie??ce propozycje na pewne po?yczki gotówkowe od osób prywatnych.
Nowe Biuro!! Promocyjne kredyty!! (https://pozyczka-ogloszenia.pl/listing/nowe-biuro-promocyjne-kredyty/)
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: pinupcasino ne Prill 18, 2020, 08:36:03 PD
????? ?????????? ? ?????? ?????? ??? ?? (https://pin-up777.ru/)! ??????? ? ??????? ????, ??????????? ??????, ????????? ??????!
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Charleskeync ne Maj 22, 2020, 06:54:23 PD
screen-led.ru ???????????? ?????
<a href="http://screen-led.ru">???????????? ?????</a>
<a href="http://screen-led.ru">???????????? ??????</a>
<a href="http://screen-led.ru">??????????</a>
<a href="http://screen-led.ru">????????? ?????</a>
<a href="http://screen-led.ru">???????? ?????</a>
<a href="http://screen-led.ru">???????? ?????</a>
????????-??????? <a href="http://screen-led.ru"> ????????????? ???????????? ?????? ??????????? SCREEN-LED.RU
??? "???" ????????
 
??????. ?????? ????????????? ? ?????? ??????? ? ????? ??? ???? ? ?????????????? ????????? ????????-??????? http://screen-led.ru !
8-800-550-2316
info@screen-led.ru
150003, ??, ?. ?????????, ??. ????????? ????, ?. 9, ??. 4
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Illona ne Qershor 21, 2020, 10:45:58 PD
 
????? ??????? ???????? ?? ?????? ??????? (http://imperator124.ru)
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Haroldexils ne Korrik 10, 2020, 07:15:24 MD
Exactly what are the Most Critical Characteristics of the Best Courting Site?
Determing the best online dating site on the internet isn't always as elementary as it may sound. Every dating online site https://blogcitynews.com (https://blogcitynews.com) has a lot of different capabilities that different people might want. Exactly how do you look for the best go with and what characteristics are important to you personally?
 
Internet dating sites like MySlate, Match, Fast Single people, and Dater do all the be right for you. They gather members of varied backdrops and discover compatible men and women. It's really the same as seeking from the forest. You need to use your intuition and knowledge of your surfaces to discover the appropriate match.
 
Online dating websites will typically make use of an algorithm criteria to match you with probable matches based upon stuff like your gender, age group, level, weight, religious beliefs, education, ethnic background, plus more. In case you have been by helping cover their a guy who may be chronically overweight, your online user profile might read "Not much of a Health Nut," or you may find an obese guy messaging you frequently. Each and every person's on-line account may vary. It's information on adding yourself within your users shoes and leading them to be comfortable.
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Charleskeync ne Korrik 29, 2020, 05:29:50 MD
<a href="http://screen-led.ru">???????????? ?????</a>
<a href="http://screen-led.ru">?????? ????????????? ??????</a>
<a href="http://screen-led.ru">???????????? ????? ??????</a>
<a href="http://screen-led.ru">???????????? ????? ????</a>
<a href="http://screen-led.ru">???????????? ????? led</a>
<a href="http://screen-led.ru">?????????? ???????????? ???????</a>
<a href="http://screen-led.ru">??????? ???????????? ?????</a>
<a href="http://screen-led.ru">???????????? ?????? ??????</a>
<a href="http://screen-led.ru">???????????? ?????? ????</a>
<a href="http://screen-led.ru">???????????? ????? ??? ?????????</a>
<a href="http://screen-led.ru">???????????? ?????? ???????</a>
<a href="http://screen-led.ru">hd ???????????? ??????</a>
??? ????? ????
 
8-800-550-2316
info@screen-led.ru
150003, ??, ?. ?????????, ??. ????????? ????, ?. 9, ??. 4
Titulli: SMS FALAS ne Gjithe Boten.
Postuar nga: Avaanttpak ne Gusht 12, 2020, 05:38:59 PD
??? «?? ????????» — ??? ????????? ? ?????????? ????????????? ???????????????? ???????? ? ??????? ?????????? ?????? ????????? ????? ? ???????? ?? ???????????.
?? ????? ?????? ?????? ??????????????? ???? ??? ???????? ?????????, ???????? ???????? ????????? ???????????? ???????????? ??????????.
https://rnd.avantpack.ru/catalog
Titulli: ????????, ???????? ? ????? ???????? ??? ???
Postuar nga: Avaanttpak ne Shtator 01, 2020, 02:32:01 MD
??? «?? ????????» — ??? ????????? ? ?????????? ????????????? ???????????????? ???????? ? ??????? ?????????? ?????? ????????? ????? ? ???????? ?? ???????????.
?? ????? ?????? ?????? ??????????????? ???? ??? ???????? ?????????, ???????? ???????? ????????? ???????????? ???????????? ??????????.
https://nn.avantpack.ru/catalog