Autori Tema: si te instaloj microfonin  (Lexuar 2022 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë jaguari1

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
si te instaloj microfonin
« Me: Maj 30, 2010, 08:38:13 MD »
PRSH. Ju  lutem me ndihmoni si te instaloj microfonin ne pc . Kam provuar me disa menyra por nuk ja kam arritur qellimit. Problemi eshte se ne foton qe po dergoj me mungon konfigurimi i "microfonit".
Si te veproj?

Jashtë Linjë arlind beqiri

 • Ac Milan
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: 2
 • Arlind Beqiri Ac Milan
si te instaloj microfonin
« Pergjigju #1 Me: Maj 30, 2010, 09:12:32 MD »
mikrofonin e kameres
a po

Il Club Piu Titolato al Mondo

Jashtë Linjë jaguari1

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
si te instaloj microfonin
« Pergjigju #2 Me: Qershor 01, 2010, 07:11:05 MD »
Prsh. ne foton qe kam derg me mungon "microphone" . me duhet per te komunikuar ne msn.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
si te instaloj microfonin
« Pergjigju #3 Me: Qershor 01, 2010, 08:21:27 MD »
E bej ca prova ...

Jashtë Linjë jaguari1

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 3
 • Popullariteti: 0
si te instaloj microfonin
« Pergjigju #4 Me: Qershor 01, 2010, 08:26:53 MD »
 [grosecolere] jam bere me nerva me tere ato prova. po pres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!