Autori Tema: fjalor italisht shqip  (Lexuar 5371 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë arlind beqiri

 • Ac Milan
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: 2
 • Arlind Beqiri Ac Milan
fjalor italisht shqip
« Me: Maj 18, 2010, 03:30:13 MD »
si ta download njee fjalor italisht shqip

Il Club Piu Titolato al Mondo

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • Moderator
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
fjalor italisht shqip
« Pergjigju #1 Me: Maj 24, 2010, 05:09:46 MD »
pak me vonesë por ja ku është :)
http://www.mediafire.com/?jn0mztyjvfn


Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
fjalor italisht shqip
« Pergjigju #2 Me: Maj 25, 2010, 11:14:52 PD »
pak me vonesë por ja ku është :)
http://www.mediafire.com/?jn0mztyjvfnpo direkt pa download ska me  [tongue3]

Jashtë Linjë arlind beqiri

 • Ac Milan
 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 16
 • Popullariteti: 2
 • Arlind Beqiri Ac Milan
fjalor italisht shqip
« Pergjigju #3 Me: Maj 25, 2010, 04:23:26 MD »

Il Club Piu Titolato al Mondo

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • Moderator
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
fjalor italisht shqip
« Pergjigju #4 Me: Maj 25, 2010, 06:56:43 MD »
pak me vonesë por ja ku është :)
http://www.mediafire.com/?jn0mztyjvfn


spo ban :(:(:(:(:S
Linku i parë punon shumë mirë nuk e di pse nuk funksionon për ty, ja edhe një link tjetër:

http://www.filesend.net/download.php?f=2f521c7f4e9d23026754cd6986f3c90a  

Dhe ju lutem lexojeni këtë rregull:

"SPAM , Postime dhe Reklama
Evitoni te postoni linke te ndryshme ku te cilet dergojne ne adresat tuaja personale pasi kjo gje nuk lejohet pa lejen e Admineve.
Postoni vetem nese ka te beje me temen ne fjale ose dicka qe vlen per temen.Gjithashtu nese ne postimin origjinal tuajin deshironi te shtoni/modifikoni ndonje gje, ju lutemi te perdorni butonin Ndrysho jo te beni nje postim tjeter ne te njejten teme.Evitoni postimet per reklamime te cdo lloj forme nese nuk ka lidhje me temen ku do postoni."

Mos postoni dy herë rradhazi në të njëjtën temë.
« Redaktimi i Fundit: Maj 25, 2010, 07:08:56 MD nga crash »

Jashtë Linjë ♥♥DONCHE♥♥

 • ::..ι'тѕ мє ∂σηcнє::..
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 42973
 • Popullariteti: 786
 • I'ts me Donche....!!!!
fjalor italisht shqip
« Pergjigju #5 Me: Maj 25, 2010, 07:09:38 MD »
Crash ngele tek kjo rubrike....s'te bisedohet me ne? [tongue3]
♥ Asnjëherë mos debato me një budalla. Një tjetër që mund të jetë duke shikuar, nuk do të dijë të bëjë diferencën...!! ♥

Jashtë Linjë crash

 • Incognito
 • Moderator
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 166
 • Popullariteti: 8
  • CBR
fjalor italisht shqip
« Pergjigju #6 Me: Maj 26, 2010, 01:12:40 PD »
Crash ngele tek kjo rubrike....s'te bisedohet me ne? [tongue3]

Puna dhe fakulteti nuk më lënë shumë kohë të lirë, Koha është shkaku kryesor që më pamundëson që të njihem më mir me antarët e forumit  :(

Jashtë Linjë aimilius

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 7
 • Popullariteti: 0
fjalor italisht shqip
« Pergjigju #7 Me: Shkurt 17, 2018, 03:27:51 PD »
te gjitha linqet jane te vdekura
por mund te provoni kete
http://italisht.shqipopedia.org/