Autori Tema: Te rinjet dhe media  (Lexuar 1244 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë LindaMorina

  • i/e sapoardhur
  • *
  • Postime: 2
  • Popullariteti: 0
  • No Nastradini? No Party!
Te rinjet dhe media
« Me: Gusht 14, 2013, 10:24:35 MD »
Cfare lloj mediash perdorni per informim? Sa e degjoni radion? Sa i besoni mediave dhe informatave te tyre? Pergjigjuni ne pyejte te ngjashme si keto ne anketen mbi te rinjet dhe mediat. Kjo ankete do te ju marre vetem 5 minuta te kohes suaj, dhe pergjigjet tuaja do te jene plotesisht anonime!

Faleminderit paraprakisht per kohen tuaj!

Linku per anketen: https://www.surveymonkey.com/s/kosovo-youth