Autori Tema: ndihmë!  (Lexuar 2298 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Troglos Apvlia

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 239
 • Popullariteti: 9
ndihmë!
« Me: Tetor 06, 2011, 11:31:44 MD »
Aiutoooo! Amici, ho venduto la mia azienda. Da dicembre sono a spasso. Voglio andare via dall'itaglia e forse fare qualche cosa in Albania. Si accettano consigli, critiche, sputi.....Un negozio di moto a Tirana?

Help! My friends, I sold my store. After december I have nothing to do...I should like go out from Italy and, maybe, to do something in Albania. Bikes store in Tirana maybe? I accept advice, criticism, spits.....
se il mondo va così, diventa una presa per il culo financo respirare......

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
ndihmë!
« Pergjigju #1 Me: Tetor 08, 2011, 12:01:20 PD »
Stay Hungry, Stay Foolish :P

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
ndihmë!
« Pergjigju #2 Me: Tetor 08, 2011, 12:20:17 PD »
Ca esht kjo specie me . . .

Jashtë Linjë n00b

 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6267
 • Popullariteti: 150
ndihmë!
« Pergjigju #3 Me: Tetor 08, 2011, 12:28:28 PD »
Ca esht kjo specie me . . .

Pse? Ske qejf te kesh nje mik nga forumi ne Tirane te te jape xhiro motorra? :D

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
ndihmë!
« Pergjigju #4 Me: Tetor 08, 2011, 12:48:54 PD »
loooool  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë BOHAN

 • SEO Specialist
 • Global Moderator
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 1017
 • Popullariteti: 208
  • Digital Marketing
ndihmë!
« Pergjigju #5 Me: Tetor 08, 2011, 12:56:22 PD »
Ca esht kjo specie me . . .

Pse? Ske qejf te kesh nje mik nga forumi ne Tirane te te jape xhiro motorra? :D
Jo preferoj me mir nje Shoqe qe tme mbaj me lek  [mrgreen]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
ndihmë!
« Pergjigju #6 Me: Tetor 08, 2011, 12:58:40 PD »
Lol me thy qafen me motorr  [tongue3]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Troglos Apvlia

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 239
 • Popullariteti: 9
ndihmë!
« Pergjigju #7 Me: Tetor 08, 2011, 05:33:37 MD »
??
se il mondo va così, diventa una presa per il culo financo respirare......