Autori Tema: Intervista esclusiva...  (Lexuar 1773 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Intervista esclusiva...
« Me: Janar 20, 2011, 09:20:50 MD »
Intervista esclusiva a Ruby Rubacuori sulla vicenda con Berlusconi...

Sarà una storia verà ? Bò ...

Jashtë Linjë Morphine

 • Ho tanti difetti,ma tutti perfetti.
 • Supreme Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ****
 • Postime: 9167
 • Popullariteti: 366
 • Doctor in law ;)
Intervista esclusiva...
« Pergjigju #1 Me: Janar 20, 2011, 10:55:21 MD »
Il nano ha un buon gusto xò.. [cheesy1]

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
Intervista esclusiva...
« Pergjigju #2 Me: Janar 21, 2011, 01:09:23 PD »
Che due marroni però  [mrgreen]
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Intervista esclusiva...
« Pergjigju #3 Me: Janar 21, 2011, 10:17:01 PD »
Strece si hai raggione ,,, nemeno a me interessa quel che ha fatto o farà lei ,,,pero che cavolata a dire davanti a tutti che estata violentata dai suoi zii,, un paese religioso come sono loro ,,,mah incredibile mah sara vero ?

Jashtë Linjë Troglos Apvlia

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 239
 • Popullariteti: 9
Intervista esclusiva...
« Pergjigju #4 Me: Janar 22, 2011, 05:55:37 MD »
vero o non vero fa schifo tutta la situazione.....
se il mondo va così, diventa una presa per il culo financo respirare......