Autori Tema: AMICIIIIII  (Lexuar 1535 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Troglos Apvlia

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 239
 • Popullariteti: 9
AMICIIIIII
« Me: Maj 01, 2011, 09:24:16 MD »
è tanto che non giro nel forum ma non vi ho dimenticato.....sto passando un brutto periodo di lavoro.....non mi cancellate eh? [wink1]
3 GIUGNO rally di Albaniaaaa......io ci sarò.....TIRANA
se il mondo va così, diventa una presa per il culo financo respirare......

Jashtë Linjë Vagabonda

 • Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷραиєтσиєƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 34704
 • Popullariteti: 555
 • ♥Nese per boten je asgje,je vete bota per dike ! ♥
AMICIIIIII
« Pergjigju #1 Me: Maj 02, 2011, 12:35:07 PD »
è tanto che non giro nel forum ma non vi ho dimenticato.....sto passando un brutto periodo di lavoro.....non mi cancellate eh? [wink1]
3 GIUGNO rally di Albaniaaaa......io ci sarò.....TIRANA

lol tu sembra che vivi in albania  [mrgreen]
buon divertimento e saluta albania da parte mia  :D
Kam ëndërruar që jeta të jetë e lumtur..Kur jam zgjuar kam kuptuar se jeta është e vështirë...Kam punuar dhe jam bindur..se te vështirësia qëndron lumturia...!!!

Jashtë Linjë Troglos Apvlia

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 239
 • Popullariteti: 9
AMICIIIIII
« Pergjigju #2 Me: Maj 09, 2011, 01:30:49 PD »
http://www.rallyalbania.org/ra_11/al/k_home_al.html

un bacio a tutti...mi sto allenando.....
se il mondo va così, diventa una presa per il culo financo respirare......

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
AMICIIIIII
« Pergjigju #3 Me: Maj 09, 2011, 02:05:23 PD »
Buon Viaggio Troglos ,,, e mi raccomando  fai il bravo  [smiley1]