Rregullorja e Forumit

Nuk Ka Postime te reja Rregullorja e Forumit !

Rregullat per mbarevajtjen e forumit Nastradini !

1
Postime
1
Tema

Postimi i Fundit nga n00b
ne Rregullat e Pergjithshme...
Me Tetor 03, 2007, 12:33:23 PD

Prane Njeri-Tjetrit . " Tematika Shoqerore "

Nuk Ka Postime te reja Prezantimi juaj

Me pak fjale mund te thoni shume gjera , ne kete menyre mund te krijoni njohje te reja dhe te kendshme me anetaret e forumit

Moderatorët: ♥♥Dark_EyEs♥♥, Vagabonda, Laciani

19279
Postime
701
Tema

Postimi i Fundit nga Cristina
ne Pershendetje nga neklade...
Me Shkurt 05, 2018, 10:16:32 PD

Nuk Ka Postime te reja Qyteti i Fotove

Postoni dhe shikoni fotografi nga me të ndryshmet , te anetareve , nga shqiperia , nga bota nga vendi ku jetoni

Moderatorët: Morphine, *Bleri*, Laciani

1638
Postime
77
Tema

Postimi i Fundit nga sarabegaj
ne POEZI-bota e qudirave
Me Gusht 27, 2017, 07:34:00 MD

NENFORUME: Fotot e anetareve dhe komentet, Arti fotografik
Nuk Ka Postime te reja Dashuria

Mbreteresha e ndjenjave. Vetëm dashuria mund ta ndërtojë brenda një nate Murin Kinez.

Moderatorët: EDLIRA, Laciani

17828
Postime
356
Tema

Postimi i Fundit nga Bastronut
ne a mund te kthehet nje da...
Me Shkurt 08, 2018, 10:47:59 PD

Nuk Ka Postime te reja Diskutime te Lira ( Zone e Lire)

Nuk duhet ti permbaheni asnje tematike te vecante, hapni nje diskutim qe ju duket interesant, e keni ju ne dore.

Moderatorët: ♥♥Dark_EyEs♥♥, al-kapone, Laciani

39048
Postime
756
Tema

Postimi i Fundit nga spring-123
ne Periudha qe do doje te j...
Me Nëntor 28, 2017, 09:42:12 MD

Nuk Ka Postime te reja Rinia Shqiptare

Cfare mendoni per rinine shqiptare? Ketu mund te shkruani kritikat , lavderimet dhe keshillat tuaja.

Moderatorët: al-kapone, Laciani

5742
Postime
89
Tema

Postimi i Fundit nga Numsiripha
ne Rinia Shqiptare..... E ...
Me Shkurt 22, 2018, 11:03:27 PD

Nuk Ka Postime te reja Shqiptaret Anembane Botes

Ketu mund te flisni per vendin ku jetoni dhe tua prezantoni ate anetareve te tjere.

Moderatorët: Fan, Vagabonda, Laciani

2750
Postime
55
Tema

Postimi i Fundit nga Numsiripha
ne Ekziston nje shtet ku nu...
Me Shkurt 22, 2018, 11:03:08 PD

NENFORUME: Emigracioni dhe Problemet qe sjell pas
Nuk Ka Postime te reja Pershendetje dhe Urime

Ketu mund te pershendesni Anetaret dhe kedo qe deshironi, gjithashtu edhe per festat dhe evente lumturie.

Moderatorët: Vagabonda, Laciani

4971
Postime
77
Tema

Postimi i Fundit nga valmoo
ne pershendetje nostalgjike...
Me Shtator 02, 2017, 05:03:22 PD

Nuk Ka Postime te reja Chit & Chat

Lironi fantazine tuaj ne kete seksion , ketu do kete vetem llafollogji :D

Moderatorët: ♥♥Dark_EyEs♥♥, Fan, Vagabonda, Laciani

56930
Postime
309
Tema

Postimi i Fundit nga al-kapone
ne hi... ?
Me Nëntor 29, 2017, 04:16:33 MD

Nuk Ka Postime te reja International Board

Moderator: Laciani

220
Postime
33
Tema

Postimi i Fundit nga Troglos Apvlia
ne shkëmbim!
Me Korrik 16, 2013, 01:57:25 PD

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra

Nuk Ka Postime te reja HUMORI

"E qeshura zgjat jeten" , prandaj mos ngurroni por postoni cdo gje qe ka lidhje me humorin. Nastradini.com eshte vatra e humorit Shqiptar.

Moderatorët: Nastradini, Laciani

1833
Postime
98
Tema

Postimi i Fundit nga aimilius
ne Fjalori Shqip - Turqisht
Me Shkurt 03, 2018, 09:24:08 MD

NENFORUME: Foto humoristike, Barsaleta te ndryshme, Femrat, Meshkujt, Policat, Funny PC, Humor me vargje , Video humoristike , Filma Humoristik Shqip
Nuk Ka Postime te reja Horoskopi Mujor

Ketu do te gjeni horoskopin e muajit. Sic e dini parashikimet e horoskopit tone jane pa gabime keshtuqe do te dini gjithcka para se te ndodhi dhe mund te qeshni lirshem pasi te realizohet vertete.

Moderator: Laciani

10
Postime
5
Tema

Postimi i Fundit nga Elidon koka
ne Dhuna ne Familje
Me Qershor 01, 2017, 08:11:46 MD

Nuk Ka Postime te reja Lojra te ndryshme

Ketu mund te gjeni dhe filloni lojra te ndryshme fjalesh. Ju urojme te zbaviteni dhe te vini ne prove aftesite tuaja.

Moderatorët: ♥♥Dark_EyEs♥♥, al-kapone, Laciani

62111
Postime
238
Tema

Postimi i Fundit nga bobi 10
ne Vjen Nje Moment Dhe...
Me Shkurt 17, 2018, 11:42:19 PD

Nuk Ka Postime te reja Pyetje dhe Pergjigje

Matni njohurite tuaja. U beni pyetje anetareve te forumit, shuani cdo kuriozitet

Moderatorët: anisa, ♥♥Dark_EyEs♥♥, Laciani

34440
Postime
218
Tema

Postimi i Fundit nga bobi 10
ne Ciles fe i perkisni,dhe ...
Me Shkurt 17, 2018, 11:38:19 PD

Nuk Ka Postime te reja Best of YouTube

Ketu mund te gjeni videot me te bukura dhe interesante te youtube...

Moderatorët: BeLti, Laciani

485
Postime
163
Tema

Postimi i Fundit nga ☼ Bea ☼
ne We Are Happy From Tirana
Me Prill 27, 2014, 02:23:24 MD

Arti , Dituria dhe Kultura

Nuk Ka Postime te reja Arti Letrar

Poezite , Librat dhe bagazhi juaj letrar ketu eshte vendi i duhur

Moderator: Laciani

3631
Postime
167
Tema

Postimi i Fundit nga kjo jam une
ne Shprehje popullore
Me Dhjetor 12, 2017, 09:08:21 MD

NENFORUME: Biografi Shkrimtaresh
Nuk Ka Postime te reja Filozofia

Pa filozofine nuk mund te kuptohet zhvillimi intelektual i njeriut bashkekohas.

Moderatorët: Morphine, Laciani

4595
Postime
117
Tema

Postimi i Fundit nga Katilja
ne Fjale te urta filozofike...
Me Shtator 07, 2014, 06:31:39 MD

Nuk Ka Postime te reja Psikologjia

Vetem te çmendurit kane guximin te shkojne aty ku te urtet nuk guxojne!

Moderatorët: Morphine, Laciani

2173
Postime
99
Tema

Postimi i Fundit nga ☼ Bea ☼
ne Si te bejme per vete Dik...
Me Shtator 30, 2014, 09:57:11 PD

Nuk Ka Postime te reja Historia

Te gjithe duhet ta njohim historine e popullit tone, qe nga lashtesia deri ne kohen e sotme. Jeni te ftuar te gjithe te jepni kontributin tuaj per te pasuruar sa me shume kete teme.

Moderator: Laciani

254
Postime
42
Tema

Postimi i Fundit nga Bardh Kastrati
ne Ali Pashe Tepelena
Me Tetor 09, 2016, 07:45:05 MD

NENFORUME: Figura te Shquara, Dokumentare Historike
Nuk Ka Postime te reja Muzika

Albumet më te fundit , kenget e preferuara , tekste dhe shkëmbim informacioni mbi muziken

Moderatorët: *Bleri*, Laciani

5317
Postime
141
Tema

Postimi i Fundit nga al-kapone
ne Kenga qe po degjoni per ...
Me Shkurt 19, 2018, 08:54:17 MD

NENFORUME: Kenga e lehte Shqiptare, Kenget e preferuara., Tekstet e kengeve te preferuara
Nuk Ka Postime te reja Kinematografia dhe Televizioni

Hollywood , Bollywood , Shqiperia Sot , Cinecitta etj etj te gjitha do i gjeni ketu brenda !!!

Moderatorët: BERATSI_NL, Laciani

1777
Postime
87
Tema

Postimi i Fundit nga ★ARIEL★
ne Filmi i fundit qe keni p...
Me Shtator 15, 2015, 10:42:08 PD

NENFORUME: Teatri Shqiptar, Filma Artistik Shqiptar - Shikoj Online!, Filma Internacional Online
Nuk Ka Postime te reja Arti Figurativ

Arti eshte perjetimi i se bukures, eshte e verteta qe na prezanton jeten. Ju njohim me pikturen, skulpturen dhe artin e ndertimit.

Moderatorët: Iness, Laciani

6
Postime
4
Tema

Postimi i Fundit nga Iness
ne Qendra e re Islamike ne ...
Me Mars 23, 2013, 08:35:57 MD

NENFORUME: Piktura dhe Skulptura, Arkitektura
Nuk Ka Postime te reja Moda dhe Estetika

Moda dhe Estetika, dëshirat për bukuri të përjetshme, veshje të kohëve të fundit, gjithçka që mund t'ju bëjë sa më tërheqës/e ndaj partnerit/partneres

Moderator: Laciani

2837
Postime
101
Tema

Postimi i Fundit nga tekamxhan
ne MODELE THONJSH
Me Mars 04, 2017, 08:38:12 MD

Nuk Ka Postime te reja Arti i Kuzhines

Kuzhina karakterizon ne menyre te veçant kulturen dhe traditat e nje etnie ose populli. Le te flasim per kuzhinen Shqiptare dhe ato te vendeve te huaja.

Moderatorët: al-kapone, Laciani

2152
Postime
67
Tema

Postimi i Fundit nga Albanianrecipes
ne Pasul ne furr
Me Tetor 22, 2017, 01:41:08 MD

NENFORUME: Kuzhina e Mesdheut, Kuzhina Aziatike

Shendeti - Mjeksia

Nuk Ka Postime te reja Shendeti

Gjithçka reth shendetit te njeriut dhe te ushqyerit shendetshem.

Moderatorët: sorkadhe, Laciani

663
Postime
87
Tema

Postimi i Fundit nga Almaa 95
ne Kura e mjekime popullore...
Me Dhjetor 14, 2014, 07:42:23 MD

NENFORUME: Fitness - Kujdesi per trupin
Nuk Ka Postime te reja Kendi i Femijeve

Te rriturit kan shume per te mesuar nga femijet. Detyra jone eshte t'ua bejme femijerine sa me te lumtur.

Moderator: Laciani

686
Postime
63
Tema

Postimi i Fundit nga ☼ Bea ☼
ne Ritem nina nana :)
Me Maj 11, 2013, 07:08:26 MD

Nuk Ka Postime te reja Kendi i Doktorit

Gjithshka rreth mjekesise , trupi njerezor , zbulimet mjekesore dhe keshilla te ndryshme nga nje Doktor i vertet.

Moderatorët: sorkadhe, Laciani

301
Postime
75
Tema

Postimi i Fundit nga linaaas
ne Infeksionet Bakteriale: ...
Me Nëntor 19, 2016, 05:45:05 PD

Nuk Ka Postime te reja Zone e Kuqe

Ky forum i keshillohet vetem anetareve mbi +18 vjec. Ketu mund te flisni hapur rreth seksit dhe Erosit ne pergjithesi.

Moderatorët: TENEBRAUM, Laciani

9803
Postime
244
Tema

Postimi i Fundit nga sopracorona
ne Tregime erotike - seks.
Me Janar 25, 2017, 07:35:22 PD

NENFORUME: Tregime Erotike

Bota e Sportit

Nuk Ka Postime te reja Futbolli

Komente mbi kampionatet e futbollit Serie A , SuperLiga , skuadrat, lojtarët tuaj të preferuar, rezultate , tifozerite. Futbollistët shqiptarë jashtë.

Moderatorët: TENEBRAUM, valmoo, Laciani

5374
Postime
156
Tema

Postimi i Fundit nga xhon_rektori
ne Milanistet!
Me Gusht 29, 2015, 10:54:37 MD

Nuk Ka Postime te reja Sportet e Tjera

Moto GP , Formula 1 , Basketbolli , Tenisi etj etj. Gjithcka rreth ketyre sporteve !

Moderatorët: TENEBRAUM, valmoo, Laciani

305
Postime
61
Tema

Postimi i Fundit nga n00b
ne Segment nga nje ndeshje ...
Me Tetor 09, 2013, 08:42:58 MD

Shkenca, Natyra - Kuriozitete dhe Probleme

Nuk Ka Postime te reja Teknologjia

Deshironi te qendroni ne hapat e teknologjise se fundit? Ky eshte vendi i duhur!

Moderatorët: BOHAN, BeLti, Laciani

116
Postime
50
Tema

Postimi i Fundit nga Erion71
ne Nese nuk doni te lageni ...
Me Janar 30, 2014, 10:15:43 PD

Nuk Ka Postime te reja Matematika

Nese dikush nuk arrin te kuptoj se sa e thjesht eshte Matematika, kjo ndodh vetem sepse ende nuk ka kuptuar se sa e veshtire eshte jeta. "J. Von Neumann"

Moderator: LuXor

135
Postime
15
Tema

Postimi i Fundit nga LuXor
ne Berberi
Me Prill 08, 2014, 04:22:46 MD

NENFORUME: Matematikan te Shquar, Paradokse
Nuk Ka Postime te reja Fizika

Shkenca qe studion fenomenet natyral duke gjetur shpjegime racionale te shprehur normalisht ne gjuhe matematikore.

Moderator: Laciani

101
Postime
22
Tema

Postimi i Fundit nga aimilius
ne Fjalor astronomik
Me Shkurt 03, 2018, 08:26:18 MD

NENFORUME: Fizikante te Shquar, Astronomia
Nuk Ka Postime te reja Natyra

Dokumentare , kuriozitete foto e gjithcka mbi natyren

Moderator: Laciani

153
Postime
19
Tema

Postimi i Fundit nga ☼ Bea ☼
ne ~~ Natyra imazh ~~
Me Shtator 09, 2014, 09:46:21 PD

Nuk Ka Postime te reja Kuriozitete

Shpesh here shume zbulime dhe njohuri e gjejne njeriun te pa pergatitur, aty lind kurioziteti.

Moderatorët: BOHAN, Laciani

1379
Postime
270
Tema

Postimi i Fundit nga tekamxhan
ne Dhuratat "Si të zgjedhi...
Me Dhjetor 10, 2016, 06:02:27 MD

Nuk Ka Postime te reja Probleme dhe Lojra Inteligjence.

Nese doni te zbaviteni apo te stervisni trurin ky eshte kendi i duhur. Probleme llogjike dhe numerike te çdo veshtiresie.

3
Postime
1
Tema

Postimi i Fundit nga vlora1
ne Sa ka qene shpejtesia e ...
Me Dhjetor 06, 2017, 08:37:17 MD

NENFORUME: Te thjeshta, Mesatare, Te veshtira
Nuk Ka Postime te reja X-Files - Fenomene Paranormale

Ato qe shkenca ende nuk ka arritur te shpjegoj...

Moderatorët: BOHAN, Laciani

1631
Postime
120
Tema

Postimi i Fundit nga crystal
ne Koinçidenca... ?
Me Gusht 29, 2015, 10:59:27 MD

Interneti dhe Informacioni

Nuk Ka Postime te reja Interneti dhe Shqipëria

Diskutime, ndihmë, pyetje përgjigje mbi boten e pafundme te webit

Moderatorët: crash, Laciani

413
Postime
76
Tema

Postimi i Fundit nga aimilius
ne fjalor italisht shqip
Me Shkurt 17, 2018, 03:27:51 PD

NENFORUME: Tutoriale
Nuk Ka Postime te reja Shkarkime - Downloads

Ketu do te gjeni linke shkarkimi te shumellojshme, dhe te beni kerkesat tuaja per ato qe deshironi te shtojme. Gjithashtu edhe ju anetare mund te ndihmoni duke shtuar listen e shkarkimeve.

Moderatorët: briken0011, crash, Laciani

67
Postime
18
Tema

Postimi i Fundit nga Arolabi
ne Avira Free Antivirus 201...
Me Shtator 25, 2015, 09:19:23 PD

NENFORUME: Filma Internacional, Muzike - Mp3, Programe te ndryshme., Lojra falas., Website Templates falas., E-book - Shkarko Libra, Kerkesa , Direktori te Hapura
Nuk Ka Postime te reja Webmasterat Shqiptar dhe faqet shqiptare online.

Ketu mund te shprehni lirshem mendimin tuaj, reth web-faqeve shqiptare dhe njerezeve qe i drejtojne. Mund te kritikoni sa te doni por gjithmon pa ofenduar askend.

548
Postime
140
Tema

Postimi i Fundit nga aimilius
ne Fjalor Anglisht-Shqip dh...
Me Shkurt 12, 2018, 08:44:47 MD

Nuk Ka Postime te reja Informacioni - Lajme te zgjedhura

Lajmet e fundit dhe ato me interesante do i gjeni ne kete seksion

2627
Postime
231
Tema

Postimi i Fundit nga megaholdings
ne MASHTRIMI!!! - Mega Hold...
Me Prill 05, 2015, 06:14:17 MD

Nuk Ka Postime te reja IRC - Chat ne Nastradini.com & Parajsachat.com

Serveri, dhomat, kerkesat dhe ankesat tuaja ne IRC-ne me te madhe Shqiptare.

113
Postime
23
Tema

Postimi i Fundit nga Autocthonous
ne Kerkese per access lv5
Me Qershor 27, 2015, 06:35:26 MD

NENFORUME: Dhoma #Shoqeria

Stream Online

Nuk Ka Postime te reja Tv - Online

Moderator: Laciani

7
Postime
4
Tema

Postimi i Fundit nga ★ARIEL★
ne Agon Channel
Me Janar 29, 2014, 07:05:27 MD

Nuk Ka Postime te reja Big Brother Live

Moderator: Laciani

8
Postime
3
Tema

Postimi i Fundit nga Donika02
ne Big Brother Albania 5 - ...
Me Maj 18, 2017, 04:32:54 PD

Nuk Ka Postime te reja Filma ne Stream

Moderator: Laciani

48
Postime
20
Tema

Postimi i Fundit nga bigu8
ne Filma me titrashqip
Me Shkurt 08, 2015, 11:55:52 MD

Nuk Ka Postime te reja Sport Live ne Stream

Moderator: Laciani

69
Postime
9
Tema

Postimi i Fundit nga Golden
ne FC BARCELONA vs MANCHEST...
Me Maj 31, 2011, 09:39:53 MD

Reth ketij forumi

Nuk Ka Postime te reja Lajmerime nga Stafi

Ketu do te gjeni lajmet e fundit per sherbimet e reja apo ndryshimet ne komunitetin nastradini.com

469
Postime
28
Tema

Postimi i Fundit nga ★GOTIKA★
ne LEVIZUR: Takim brezash
Me Mars 11, 2015, 05:50:27 MD

Nuk Ka Postime te reja Sygjerime per permiresimin e forumit

Ketu te gjithe jeni te ftuar te jepni sugjerimet tuaja per te permiresuar forumin tone. Gjithashtu mund te shprehni mendimin tuaj ( pro apo kunder ) kundrejt sugjerimeve qe bejne anetaret e tjere.

1077
Postime
29
Tema

Postimi i Fundit nga Wait
ne Sugjerim..
Me Shtator 02, 2014, 06:42:25 MD

Nuk Ka Postime te reja Ndihme, Ankesa dhe Kerkesa.

Ketu jepet Ndihme per cdo gje ne lidhje me forumin. Gjithashtu mund te beni ankesat dhe kerkesat tuaja.

1580
Postime
112
Tema

Postimi i Fundit nga Jakob
ne Kerkese Per ACC AOP
Me Janar 30, 2018, 10:24:44 PD

Nuk Ka Postime te reja Arkivi Forumit

Ketu do gjeni informacione reth historise se forumit tone.

334420
Postime
1023
Tema

Postimi i Fundit nga LuXor
ne Kenga e momentit qe po ...
Me Nëntor 21, 2012, 11:06:35 MD

  • Nuk Ka Postime te reja
  • Forum Percjedhes

Qendra e Statistikave

Postimet e Fundit Postimet e Fundit

Statusi i Forumit Statusi i Forumit

845216 Postime ne 10432 Tema nga 29335 Anëtare. Anëtari me i ri është: Numsiripha
Postimi i Fundit: "Rinia Shqiptare..... E ..." ( Shkurt 22, 2018, 11:03:27 PD )
Shiko postimet me te reja ne forum.

Anetare ne Linje Anetare ne Linje

166 Vizitore , 0 Anetare

Më së shumti në linjë sot: 178. Numri më i madh i anëtarëve në linjë ishte: 2860 (Nëntor 25, 2008, 09:42:22 MD)