Autori Tema: Emra dhe Mbiemra ...hajgaree  (Lexuar 22165 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë elmedini

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 39
 • Popullariteti: 0
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #30 Me: Gusht 29, 2008, 06:03:39 MD »
hasan karrika
fazli supa
fikrije rrypi

Jashtë Linjë valmoo

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 4651
 • Popullariteti: 37
 • ..
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #31 Me: Gusht 31, 2008, 11:21:46 PD »
Shymshyt Gjebraili

Kujtim Fusheki

Nexhat Litriki

Jashtë Linjë SHEFREKU

 • DON'T MESS WITH SHEFREKU
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2078
 • Popullariteti: 3
 • SHEFREKU IS COMING FOR YOU....BEWARE.......
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #32 Me: Gusht 31, 2008, 11:25:37 PD »
TUT KAPTINMADHI

BERT HUNDERRI

ZENUN HUNCICA
TOGETHER WE CAN FLY  , AND NO ONE CAN STOP US

Jashtë Linjë elmedini

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 39
 • Popullariteti: 0
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #33 Me: Shtator 15, 2008, 10:38:32 PD »
Xaj Bunari
Hasan Baskija
Negjip Kapaki

Jashtë Linjë elmedini

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 39
 • Popullariteti: 0
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #34 Me: Shtator 17, 2008, 12:53:00 MD »
Elhadin Gjyzllyki
Milihate Fijoka
Hasime Shtikeri

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #35 Me: Shtator 17, 2008, 12:58:59 MD »
lek did pal gjergj noka :D :D

Jashtë Linjë elmedini

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 39
 • Popullariteti: 0
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #36 Me: Shtator 17, 2008, 02:08:49 MD »
Burhan Batistuta

Jashtë Linjë elmedini

 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 39
 • Popullariteti: 0
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #37 Me: Nëntor 08, 2008, 06:56:19 MD »
Igballe Tenka

Sefedin Krruta

Shtaloj Cungi .

Jashtë Linjë sanco

 • angelboy
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2020
 • Popullariteti: 0
 • sa lezet kane korcaret
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #38 Me: Nëntor 29, 2008, 08:08:28 MD »
gjino karota

cingo llamarina

shamata karavrllo

lume hundengjeshura

everything I do,I do it for you

Jashtë Linjë SHY GIRL

 • Global Moderator
 • Senator ne Nastradini.com
 • ***
 • Postime: 12362
 • Popullariteti: 252
 • Being Shy is not weak . Being Shy is UNIQUE!
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #39 Me: Korrik 02, 2010, 02:06:57 MD »
 Ike Plaka (ket emer sdi nga ta kapesh  [cheesy1] [cheesy1]) me fal per ate qe e ka ket emer .

Xhemile Shmilli .

 

Jashtë Linjë nexus

 • i/e sapoardhur
 • *
 • Postime: 4
 • Popullariteti: 0
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #40 Me: Shkurt 07, 2011, 02:24:16 PD »
Emra :

jajush
alisahit
shemsi
mahir

Mbiemra :

xharrahu
sturra
medypika
qikerri
maxhuni
kaleci       


etj etj  po  spom kujtohen tash  :D  respect  by :nexus

Jashtë Linjë Ajo Goca

 • *”˜˜”*°•.˜”*°•.˜”*°•••.•••°*”˜.•°*”˜.•°*”˜˜”*°•. *•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸. PERFECTE JAM .¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•* .•°*”˜.•°*”˜.•°*”˜ .•°*”˜ ˜”*°•. ˜”*°•
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 10491
 • Popullariteti: 320
 • Kiss and tell
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #41 Me: Shkurt 09, 2011, 05:18:13 MD »
Mushka Shala  [laugh1]
Mashkulli qe e trajton Femren e tij si nje [Princeshe] .. tregon qe vete eshte rritur nga nje [Mbretereshe ]!!! ♥ ..


Jashtë Linjë T

 • *Enfant Terrible.
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 3630
 • Popullariteti: 261
 • - I just take pictures.
  • I may look calm but in my head I've killed you three times!
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #42 Me: Shkurt 09, 2011, 05:31:01 MD »
Mbiemri Mamaqi ..  ne anglisht i bie keq fare  [laugh1]
*Señorita.  
"Just because you're laughing, it doesn't mean you're happy.
Just because you're caring, it doesn't mean you're weak.
Just because you're funny, it doesn't mean you lack darkness.
Just because you're reading this, it doesn't mean you understand."

Jashtë Linjë Gogoli

 • Durim+Qetesi+Reflektim
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1617
 • Popullariteti: 137
 • Kerko,Meso,Puno
Emra dhe Mbiemra ...hajgaree
« Pergjigju #43 Me: Shkurt 09, 2011, 05:34:48 MD »
Valon Suma  [laugh1]


Do vij dimri dhe un s'do jem aty!Ti do bashkohesh me shiun dhe do qani te dy!