Forumi Nastradini

Argëtim, Zbavitje dhe Lojra => HUMORI => Tema është filluar nga: Golden ne Shkurt 09, 2011, 11:31:38 MD

Titulli: Teorema e Pitagorës! Lol
Postuar nga: Golden ne Shkurt 09, 2011, 11:31:38 MD
(http://dc225.4shared.com/img/-IfllUlD/s7/hero.jpg)