Autori Tema: Te forta origjinale ...  (Lexuar 5004 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta origjinale ...
« Me: Qershor 01, 2011, 01:48:51 MD »
 Tani me lindi ideja ... Te sjellim ne kete hapesire batutat e te fortat mes dialogjeve tona qe i bejme me njeri tjetrin ket ne forum ... Batuta qe ne na bejne per te qeshur ,,, si miq te mire normalisht... [smiley1]

feeling good ti ha syte une se jam kanibale [cheesy1]

xhoni ..... te ngecte qerpiku ne fyt :P :P :P
   [laugh1] [laugh1] [laugh1]

Jashtë Linjë Feeling-Good

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 1957
 • Popullariteti: 40
 • «Përjetësisht të Panjohur"
Te forta origjinale ...
« Pergjigju #1 Me: Qershor 01, 2011, 01:57:01 MD »
ihihihihihihihiihihih
Eshte karakteristike e shpirtrave te kufizuar qe te parapelqejne nje shpjegim kundrejt asnje shpjegimi: kjo i ben te kenaqen me pak.Perkundrazi, nje kulture superiore kerkon qe disa gjera te lihen pa shpjeguar, pa ndjere kurrfare brejtje ndergjegjie.

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta origjinale ...
« Pergjigju #2 Me: Qershor 01, 2011, 02:44:24 MD »
Thjesht doja te dilja ktu: qe ti po ben si e veshtire tani [mrgreen] 

Feeling_good e degjove si i tha edi rama asaj gazetares se TVSH...Po klani cdo qe flet mbrapa TVSh  [laugh1]
hahahaha Only ti ktu i bie te jesh ''Shijak-TV'' lol

[hello55] Tvsh dhe Klan  [hello55]

EH more shoke bie molla nen dardhe ,,, ngre koken bananja para pjeshkeve e ben apshuuuu,,, edhe fiqte thahen e ikin zvarre zvarre te lagen kushedi nen c'arre  ;)

Jashtë Linjë ☼ Bea ☼

 • Carpe_Diem
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14009
 • Popullariteti: 109
 • L'Onore e Il Rispetto ...!!!
Te forta origjinale ...
« Pergjigju #3 Me: Mars 03, 2012, 12:33:07 MD »
hahhahahahahah e di ca mu kujtua :P :P :P

ishte vlonjati me lushnjarin , e pyet vlonjati : di not ti ?! -Jo i thot lushnjari .......pergj labi- epo me ha muneee pra :D :D :D

kshu edhe puna jote me mendimet tona :P

E goditur kjo ,,, e lagu se lagu rendesi ka qe replikat jane pa vlere  [smiley1]