Autori Tema: Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )  (Lexuar 15692 herë)

0 Anëtare dhe 1 Vizitor po shikojne kete teme.

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Te dashura shoqe,

Ua kam vene dhe do tua ve
Ne dukje se sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush.

Po ta dini ju sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush
Te gjitha do te ma jepni nga nje here
Te drejten e fjales.

Prandaj Zhvishuni!
Nga keto mendime mikroborgjeze
Dhe mos me detyroni ti bie me dore ketu para jush
Tavolines dhe ta derdh...
Ujin e glines

 ;D :D
« Redaktimi i Fundit: Maj 31, 2008, 04:55:53 MD nga Pleshti »
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Jashtë Linjë LuXor

 • Vlonjati
 • Administrator
 • Senator ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 6899
 • Popullariteti: 152
 • Born to touch your feelings.
  • Albanian Chat
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #1 Me: Maj 29, 2008, 03:50:46 MD »
hahaha  ;)
- Nese vret nje njeri je nje Kriminel, nese vret 1 milion  je Mbret, dhe nese i vret te gjithe je Zoti...

- Parajsen e preferoj per klimen, Ferrin per shoqerine.

CaSaNoVa

 • Vizitor
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #2 Me: Maj 29, 2008, 04:13:24 MD »
looool Rroft Enver Hoxha :P

Jashtë Linjë shoferi

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11353
 • Popullariteti: 84
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #3 Me: Maj 29, 2008, 04:32:22 MD »
nuk i ve faj, ja besoj.

Jashtë Linjë Mistrece

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 15583
 • Popullariteti: 14
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #4 Me: Maj 29, 2008, 05:50:06 MD »
HAhahhahahhhahah sa kam qeshur....hahahhhahahahhahahaahhahahahahaah

Jashtë Linjë Pleshti

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2565
 • Popullariteti: 8
 • Killing time.
  • Forumi Nastradini
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #5 Me: Maj 29, 2008, 09:15:53 MD »
HAhahhahahhhahah sa kam qeshur....hahahhhahahahhahahaahhahahahahaah

E bukur eh  ;D
I' ve made mistakes,
I'm just a man.

Ekzistojnë vetëm dy lloje femrash: ato që flasin gjithmonë dhe ato që nuk heshtin kurrë.
A te duhen sharlatane,
qe te lepihen ne ç'do ane,
qe te perçajne vatane ?
Ke sa te duash tropojane !

Snow_white

 • Vizitor
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #6 Me: Maj 29, 2008, 09:22:58 MD »
 :D :D :D :D :D

Jashtë Linjë WiLD-CHeRRy

 • *~* $MiRNoFF-GaL *~* VLoNJaTe
 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2689
 • Popullariteti: 4
 • MJaLTë & LiMoN
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #7 Me: Qershor 01, 2008, 07:41:42 MD »
Te dashura shoqe,

Ua kam vene dhe do tua ve
Ne dukje se sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush.

Po ta dini ju sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush
Te gjitha do te ma jepni nga nje here
Te drejten e fjales.

Prandaj Zhvishuni!
Nga keto mendime mikroborgjeze
Dhe mos me detyroni ti bie me dore ketu para jush
Tavolines dhe ta derdh...
Ujin e glines

 ;D :D


hahahahaa i papare ky fjalimi i Enver Hoxhes...

Shetita Evropen, shetita Azine, gjer tek Molle e Kuqe vajta gjer ne Kine. Sa tutje me tutje, sa large e me shume dhe atje ku piqej buka mu ne kume, dhe me re te bardha mora e dhashe po si Vloren ne qytet nuk pashe.Vloren edhe Vloren thelb e kam ne zemer.Diten e kam drite, naten e kam enderr!

Jashtë Linjë *Bleri*

 • Je ne sais quoi
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 9839
 • Popullariteti: 41
 • ~Life goes on~
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #8 Me: Qershor 01, 2008, 08:51:51 MD »
rrofte e qofte Enveri ;D

Jashtë Linjë Plaku

 • anetare i/e respektuar.
 • ***
 • Postime: 258
 • Popullariteti: 1
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #9 Me: Qershor 07, 2008, 06:30:21 MD »
Te dashura shoqe,

Ua kam vene dhe do tua ve
Ne dukje se sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush.

Po ta dini ju sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush
Te gjitha do te ma jepni nga nje here
Te drejten e fjales.

Prandaj Zhvishuni!
Nga keto mendime mikroborgjeze
Dhe mos me detyroni ti bie me dore ketu para jush
Tavolines dhe ta derdh...
Ujin e glines

 ;D :D

hahahahahahahaaha

Edhe une o vajza
Ua kam vene dhe tua ve
ne dukje se sa te madh e kam
respektin ndaj jush  :D  ;D

Jashtë Linjë CrYs

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 11154
 • Popullariteti: 137
 • Trance is my drug... the DJ's are my dealers!
  • http://aura0.gaia.com/photos/22/215479/large/humor00180.gif
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #10 Me: Dhjetor 10, 2008, 10:32:01 MD »
Te dashura shoqe,

Ua kam vene dhe do tua ve
Ne dukje se sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush.

Po ta dini ju sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush
Te gjitha do te ma jepni nga nje here
Te drejten e fjales.

Prandaj Zhvishuni!
Nga keto mendime mikroborgjeze
Dhe mos me detyroni ti bie me dore ketu para jush
Tavolines dhe ta derdh...
Ujin e glines

 ;D :D


 [mrgreen]
KNOW YOUR RIGHTS!

Jashtë Linjë AZZURRA

 • V.I.P ne Nastradini.com
 • *****
 • Postime: 2511
 • Popullariteti: 14
 • Life Goes On.....
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #11 Me: Dhjetor 10, 2008, 10:34:06 MD »
Te dashura shoqe,

Ua kam vene dhe do tua ve
Ne dukje se sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush.

Po ta dini ju sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush
Te gjitha do te ma jepni nga nje here
Te drejten e fjales.

Prandaj Zhvishuni!
Nga keto mendime mikroborgjeze
Dhe mos me detyroni ti bie me dore ketu para jush
Tavolines dhe ta derdh...
Ujin e glines

 ;D :D
;D ;D ;D

Jashtë Linjë n___a

 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 14839
 • Popullariteti: 82
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #12 Me: Janar 31, 2009, 10:26:36 MD »
 :D :D :D :D :D
Me mire te kuptosh pak , se sa te keqkuptosh shume :(

Jashtë Linjë EDLIRA

 • 💗 AMINA 💗
 • Senator ne Nastradini.com
 • ******
 • Postime: 19056
 • Popullariteti: 91
  • Radio-Alternation & Forumi i Bashkuar
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #13 Me: Shkurt 04, 2009, 05:04:53 MD »
Te dashura shoqe,

Ua kam vene dhe do tua ve
Ne dukje se sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush.

Po ta dini ju sa te madh e kam
Karakterin dhe respektin ndaj jush
Te gjitha do te ma jepni nga nje here
Te drejten e fjales.

Prandaj Zhvishuni!
Nga keto mendime mikroborgjeze
Dhe mos me detyroni ti bie me dore ketu para jush
Tavolines dhe ta derdh...
Ujin e glines

 ;D :D
[rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao] [rlmao]

Jashtë Linjë edge

 • Kill them with kindness :)
 • ne rritje..
 • **
 • Postime: 65
 • Popullariteti: 1
 • Don't let anyone EVER dull your sparkle!
  • albaniasite.net
Si i uronte Grate Shqiptare per 8 Marsin Enver Hoxha ( Version Humoristik )
« Pergjigju #14 Me: Maj 13, 2009, 04:06:22 PD »
* edge o sa kam qesh ereeeeeeeeeeeee